www.sudzibas.lv Iepazisanas.lv Krāpnieks, naudas izspiedējs Janis Jarvinen no Somijas

Iepazisanas.lv - Krāpnieks, naudas izspiedējs Janis Jarvinen no Somijas

Vēlos birdināt! Raksta sievietei pieklājīgas, nopietnas vēstules, vēlas tikai nopietnas attiecības, tad sutis jums dāvanu, kura līdz jums nenonāks, jo dala bus jāapmaksā pašai, (mana gadījuma 70 eiro) tad kad dāvana bus ceļa, to pats atsauks. Tad nozudis no rezesloka, bloķējot savu e-pastu no jums. Loti viltīgs un manipulatīvs, jo uzķeros uz to, ka dāvanu izvēlas viņa dēls (7 gadi) atsūtīja pat dela fotogrāfijas. Nekāda gadījuma nedodiet savus telefona nr. Vai adresi, jo es pat tagad baidos, kas pēc tā sekos. Pats ari uzrada savu adresi Somija, bet visdrīzāk ta ir fiktīva. Te ir izvilkums no viņa sūtītas vēstules: ps: пожалуйста запиши мои данные данные, теперь что бы не случилось с
интернетом, мы всегда будем на связи)
janis jarvinen
finland, lahti, monontie 9, 15950.

B BK 17.01.2018

Pati esi vainīga, ja esi tāda muļķe.

I inaida 28.07.2018

kā vēl var uzķerties uz šāda veida krāpniekiem-visur taču sen jau tiek informēts par šādu shēmu ,,DĀVANAS-NAUDA,,.
Pati neesmu bijusi šādā situācijā-var jau būt,ka arī man kāds varētu iestāstīt,lai sūtu naudu-brīdī,kad rozā brilles uz acīm :).

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )

W wwoki 24.02.2023

:D ak sausmas cik debilam jabut lai uz ko tadu uzkertos, par davanu pasam jasamaksa? :) tad paldies es tadu davanu neveletos. Pats var sev davanu nopirkt kadu grib.Pie tam sitie krapnieki pa pilnam,kam tu kadam izmaksa. Man darba piedavaja braukt uz apmacibam bet pasam biletes un kas tur japerk, es labak sev interesantu celojumu noperku nevis sitadu pats maksaju. bulsits pilnigs.