www.sudzibas.lv Iepazisanas.lv Krāpnieks, naudas izspiedējs Janis Jarvinen no Somijas

Iepazisanas.lv - Krāpnieks, naudas izspiedējs Janis Jarvinen no Somijas

Vēlos birdināt! Raksta sievietei pieklājīgas, nopietnas vēstules, vēlas tikai nopietnas attiecības, tad sutis jums dāvanu, kura līdz jums nenonāks, jo dala bus jāapmaksā pašai, (mana gadījuma 70 eiro) tad kad dāvana bus ceļa, to pats atsauks. Tad nozudis no rezesloka, bloķējot savu e-pastu no jums. Loti viltīgs un manipulatīvs, jo uzķeros uz to, ka dāvanu izvēlas viņa dēls (7 gadi) atsūtīja pat dela fotogrāfijas. Nekāda gadījuma nedodiet savus telefona nr. Vai adresi, jo es pat tagad baidos, kas pēc tā sekos. Pats ari uzrada savu adresi Somija, bet visdrīzāk ta ir fiktīva. Te ir izvilkums no viņa sūtītas vēstules: ps: пожалуйста запиши мои данные данные, теперь что бы не случилось с
интернетом, мы всегда будем на связи)
janis jarvinen
finland, lahti, monontie 9, 15950.

Vairāk sūdzības par Iepazisanas.lv

B BK 17.01.2018

Pati esi vainīga, ja esi tāda muļķe.

I inaida 28.07.2018

kā vēl var uzķerties uz šāda veida krāpniekiem-visur taču sen jau tiek informēts par šādu shēmu ,,DĀVANAS-NAUDA,,.
Pati neesmu bijusi šādā situācijā-var jau būt,ka arī man kāds varētu iestāstīt,lai sūtu naudu-brīdī,kad rozā brilles uz acīm :).