Iepazišanas.lv / delfinārijs - Noziedznieku banda

Iepazisanas.lv ir noziedznieku banda, kas izkrāpj cilvēkiem naudu. Tas ir tas pats bijušais delfi dating, tātad lielākais "ziņu portāls" delfinārijs ir šīs bandas līdzdalībnieki.

Viņu mātes kompānija sapirkušies domēnus ne pa jokam. Iepazisanas.lv, iepazīšanāsportāli.eu, delfi.lv.dating.lt u.c. ir viens un tas pats. Īstie īpašnieki droši vien ir lietuvieši.

Tātad, Iepazisanas.lv boti katru dienu sūta ~5 it kā vēstules, bet lai atbildētu, jāmaksā.

Tas viss ir feiks, scams, neīsti viltus profili, kurus kādā pagrabā ražo nožēlojami tārpi, droši vien tie paši tārpi no delfinārija komandas, kuri delfinārijā ražo debīlu saturu un pārkāpj 100. pantu un īsteno cenzūru.

Par laimi, es nevienu grasi neizmetu tajā Iepazisanas.lv, jo 1. jau kopš paša sākuma bija skaidrs, ka tā ir krāpšana pēc vienmērīgās vēstuļu plūsmas katru dienu ar vienādiem 4 stundu intervāliem, kā arī 2. pietika prāta palasīt sudzibas.lv

P.S. Kā arī milzīga problēma ir tā, ka no viņu spama nevar atteikties un pārtraukt to. Tas arī ir likuma pārkāpums, jo pēc likuma katrai vēstulei apakšā ir jābūt iespējai atteikties no turpmāku vēstuļu saņemšanas. To uzņēmumu vajadzētu izdrāzt pēc pilnas programmas, tikai kurš to darīs? Ne jau es. Es vnk brīdinu cilvēkus.

Un, delfinārija komanda, kad jūs šo lasīsies, ziniet, ka es to jau paredzēju un, lūk, sveiciens: ejiet d...