www.sudzibas.lv Ieladetie faili atlīdzību izmaksa

Ieladetie faili - atlīdzību izmaksa

Pievienoju savus darbus portālam, kad uzkrājās pietiekama izmaksai autoratlīdzība, nosūtīju iesniegumu, lai to man izmaksā. Atbildi saņēmu tādu.
Administrācija nenoteiktu laiku neizmaksās naudu, jo bija konstatēts plaģiats.
Re kā viņi dara, tagad to naudu jāatstāj to šmaukuļu labā.
Stulbums.

U Uldis 05.09.2008

Vajadzēja norādīt portālu!!

E Ess 13.10.2008

Tas droši vien ir www.atlants.lv
Man arī bija tāda situācija, nebija pat plaģiāts pievienots, vienkārši "Jūsu pievienotajam darbam trūka radošuma" un tā viņi man neizmaksā 40 Ls par nopelnītajiem darbiem.

L lapa 20.10.2008

Man nesen bija tieši tas pats, tā arī savu naudiņu nesaņēmu!

S skudra 20.10.2008

Tā laikam ir viņu strādāšnas metode, jo tieši tas tika atbildēts arī man. Kaut arī līgumā šads punkts netika pieminēts. Neieskau nevienam Atlants.lv ievietot savus darbus, jo peļnu gūst tikai administratori, mēs tiekam izmantoti, kā tikai brīvais resurss.

S Sisidre 05.02.2009

Man tas pats.
'Vēl tagad uzradies tas referats portāls, nu vispār vāks, viņš salicis bija, ka aicina ievietot darbus kolekcijas papildināšanai, par ko samaksās, es aizsūtīju savus piedāvājumus un mani paziņas arī, -protams, ka nevienam viņš neatbildēja. Krāpšanās totālākā, tas tikai, lai maldinātu un mēs muļķi domātu, ka tie darbi, ko viņš tur salicis ir reālu cilvēku pievienoti. Es pačikoju- viņš salicis tik daudz darbus no bezmaksas pieejamiem referātiem un tagad tirgo par baigo naudu. Un vispār-viņš piedāvā nor'eķināties caur privāto kontu un apsola desmit dienu laikā atsūtīt darbu. Es vispār nesaprotu, . kur skatās ekonomikas policija!!!
Ņav jau slikti tie referātu katalogi, bet nu nezinu, tagad ir jauns www.pipars.lv, tur vismaz cenas reālas. Nav dzirdēts, ka neizmaksā arī autoratlīdzību, man čoms tiko saņēma savu nopelnīto.
Čirka.

A artjoms 17.02.2009

Man tas pats!!! Saka ka ir plagiats - tapēc nemaksas!!!

R Rolands 06.04.2009

Vajag to iestādi sūdzēt tiesā!