www.sudzibas.lv Iecavas vidusskola Darbinieka patvaļa

Iecavas vidusskola - Darbinieka patvaļa

Iecavas vidusskolā ir direktora vietniece lineja, kuras rīcība rada neizpratni daudziem skolēniem un to vecākiem. Viņa šķiro skolēnus - vispirms ir pašas bērni, tad draudzeņu bērni un tad visi pērējie. Īsti nav saprotams, kādi ir viņas pienākumi skolā. Viņa ir mācību pārzine, bet aktīvi dežūrē ēdamzālē. Jaunajam direktoram acīm redzot īsti nevedas ar pienākumu sadali - kā gan citādi viņš nozīmētu mācību pārzini dežūrēt ēdamzālē, lai pārbaudītu, ko skolēni ņem no turienes līdzi. Vai linejai (viņa arī novada deputāte) ir tiesības bērnus apgrābstīt, pārbaudīt to kabatas, somas. Skolā ir trīs uzkodu automāti, skolēni apmeklē veikalu, un ar šo produkciju viņi var staigāt pa skolu, bet ar piena paciņu no ēdamzāles nevar.

R

Komentāri (1)

R RainersR 12.10.2022
darbinieku patvaļa

gan citādi viņš nozīmētu mācību pārzini dežūrēt ēdamzālē, lai pārbaudītu, ko skolēni ņem no turienes līdzi. Vai Linejai (viņa arī novada deputēte) ir tiesības bērnus apgrābstīt, pārbaudīt to kabatas, somas. Skolā ir trīs uzkodu automāti, skolēni apmeklē veikalu, un ar šo produkciju viņi var staigāt pa skolu, bet ar piena paciņu no ēdamzāles nevar.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes