www.sudzibas.lv Iecavas poliklīnika Nelaipna izturēšanās!

Iecavas poliklīnika - Nelaipna izturēšanās!

Ziniet , viena dāma kas te sēž reģistratūrā - maļ kaut kādu murgu pie tam vel rupji . Vai tiešām nevar normāli atbildēt saviem pacientiem? Es vispār grūtniece esmu, nekas, ka vel neesmu uzskaitē, bet es taču stāvoklī esmu un tas nemaina faktu, ka tagad viena te sēžot visu dienu sava krēslā man te rupji atbildēs! Vajadzētu to sievieti kādai nomainīt , tādu attieksmi poliklīnikā - nevēlams!

B BK 15.03.2018

Nu un ka tu esi stavokli? Vai tas nozime, ka tu esi kaut kada ipasa?

Dainis 15.03.2018

Tādu pašu murgu kādu jūs šeit maļat? Tas, ka esat stāvoklī nepadara jūs par ko īpašu.

P Pasažieris07 15.03.2018

Es runāju par to ar savu ārsti Dr. lapiņu un viņa piekrita ka tas bija nesmuki nekompetenti no reģistratūrā sēdošās sievietes! Tas ka viņai nebija garastāvoklis pagājušo nedēļu nav mana vaina un nevajag uzreiz būt tik nelaipnai!

Kolta 15.03.2018

Turpmāk, ierodoties kādā iestāde, ieprieks jau pabrīdināšu, ka esmu grūtniece , lai man izritina sarkano paklāju.

L Lienite43 15.03.2018

Kārtējā kas iedomājas,ka ir īpašāka par citiem,jo grūtniece.Arī registratūrā kādam ir jāsēž un jācīnas ar mūsu negatīvumu.

Sigita Bronze 15.03.2018

Iebāzīšu zem krekla balonu un, ejot jebkur, bļaušu, ka grūtniece -, nedod Dievs, kāds neizturēsies pret mani kā dievieti.

P pateretaja123 16.03.2018

Nu wtf, kādēļ visi uzbrūk autorei?
Vai tiešām pie mums nepieklājīga un rupja klientu apkalpošana ir norma un to ir jāpacieš?
Kāda starpība grūtniece vai nē, jebkurš cilvēks ir pelnījis normālu attieksmi.
Tiešām izbrīna šie dzēlīgie un sarkasma pilnie komentāri, kuri nāk no pārējiem lietotājiem..

B BIte 28.02.2023

Tādēļ jau ir šādas atsauksmes, ka liela daļa cilvēku nemāk būt laipni un te nu viņi ir sastopami īpaši bieži, kkā arī savās darbavietas kur jāsatiekas ar cilvēkiem.

L Lienite43 16.03.2018

Labdien.
Tā nu ir sanācis,ka esmu grūtniece un Iecavas veselibas centru regulari apmekleju nu jau 8 mēnešus.Vakar sedējam rindā un ar grūtniecēm apspriedām šo sūdzību.
Tad nu lūk mēs vienbalsīgi nospriedām,ka sūdzība ir nepatiesa,jo pa vissu šo laiku kopš turp eju nekad nav bijussi nelaipna vai nepatikama attieksme.
Rinda stavot daudz esmu dzirdējusi kā pacienti paši provocē,vaino un izgāž savas dusmas uz meiteni.Taka pirms apsūdzam,padomājam kadi esam paši.

P Pasažieris07 16.03.2018

Es nesaku, ka man ir vajadzīgs sarkanais paklājs, vai , ka esmu īpaša un lai mani sludina par Dievu .. Es pieminēju to , ka esmu grūtniece tikai tāpēc, ka viņa tiešām bija ļoti nelaipna apzinoties un sistēmā redzot, ka esmu grūtniece . Vai tiešām neesmu pelnījusi cilvēcīgu attieksmi? Es tomēr uz poliklīniku atnācu nevis uz tirgu kur tevi sūtīt var uz katru citu stūri . Es reģistratūrā sēdošais sievietei nevienu aizskarošu vārdu nepateicu un tonis atbilda , ko gan nevaru pateikt par viņu . No manis bija - labdien, paldies, uzredzēšanos. Jā, esmu grūtniece , jā morāli mani tas tiešām aizskāra .. šis ir laika periods, ka pat pacelta balss var vienkārši novest līdz asarām. Vai tiešām nevar mazliet mierīgāk to visu pateikt un kompetenti uzvesties? Es saprotu, ka ir grūti strādāt ar pacientiem, bet es tur nu gan nebiju vainīga, ka viņai nebija labs garastāvoklis . . Un tie cilvēki, kas te pārmetošus komentārus raksta - visi kā viens ar reģistratūrā sēdošo esat vienā maisā metami . Žēl , ka cilvēki mūsdienās tādi ..

A Alessia 123 05.11.2020

Sodien 05.11.2020 man bija pieraksts pie dr Lapinas.- ginekologs.
Atnacot uz viziti, sakuma daktere bija laipna. Ta ka nedzivoju Latvija vairakus gadus, es izstastiju vinai mutiski kadas ieprieksejas problemas man bija. Uz ko daktere ar paaugstinatu nelaipno toni saka manI atskaitit Un teikt kapec Es atnacu seit bez jebkadiem dokumentiem par manejiem ieprieksejam analizem. Es uzskatu ka tada attieksme pret pacientu nav pieniemama tadel atteicos no turpmakas izmeklessanas. Vienmer var laipni pateikt Un izskaidrot pacientam kas tiessi ir vajadzigs, nevis tik nelaipni runat.
Absoluti neprofessionala attieksme no dakteres puses.
Gribu piebilst ka registratura gan bija loti laipns un pozitivs personals!