I.D.V. SIA Quattro Motors - Krāpšana

Pagājušo gadu aizvedu savu bmw x5 uz šo krāpnieku kantori, jo bija nepieciešams nomainīt katalizatoru. Īpašnieks vārdā Vilnis uzņēmās nomainīt par kopējo summu EUR 280 apmērā (darbs un katalizators). Tagad pēc gada aizbraucot uz citu servisu atklājās, ka viņi nav nomainījuši katalizatoru, bet vienkārši to izgriezuši un pārprogrammējuši auto tā, lai nemet kļūdu ārā, ka nav katalizatora vispār. Tagad man nav ne jaunā katalizatora, ne vecā un vēl 280 eur samaksāti par neko. Apmēram kopējā summa ko viņi nopelnīja ir 800 eur. Uzmanieties un savus auto nevediet uz šo krāpnieku kantori. Sākot tagad interesēties par šo kantori...ir vēl dzirdēti stāsti, ka katalizatori tiek apgriezti otrādāk un vienam Jaguar markas auto vēl piedevām sabojāja ātrumkārbu.

Z

A anse22 09.08.2021

Nu tevi uzmeta ka pedejo lohu :))) Vilnis noteikti ilgi smejas par tevim... Samaksaji naudu, viņš izgrieza katalizatoru nodeva to lužņos saņema kadus 300 eiro ( jo katalizatori ir dargi to vari interneta apskatities) un vel no tevis savaca 280 eiro :))) kopa 580 eiro :))))
Es tava vieta aizbrauktu un pa galvu sadotu viņam!