www.sudzibas.lv Idmelelektro Krāpšana iedzīvošanas uz cilvēku rēķina

Idmelelektro - Krāpšana iedzīvošanas uz cilvēku rēķina

Firmas idmelektro darba devejs kalnciem iela 40, riga. Pienem darba stadniekus sola maksat katru nedelu un tas netiek darits tapat ari ar darba ligumiem tos ari sola no dienas uz dienu. Cilveki strada var teikt katru dienu pa 8-10 st ari brivdienas un nesanem neko, respektivi par velti. Sini firma latviesi tiek pazemoti, jo tie nav cilveki. Darba devejs igors vina telefona n-28274908. Atrod visadus argumentus lai tik cilvekiem nebutu jamaksa par padarito darbu. Pie vina darbinieki mainas jo kas saprot tie visi iet prom. Sola 50 eiro diena, par darbu bet kad pienak maksasana tad atliek uz nedelu divam menesi iespejams kad firmai ir cits nosaukums kaut gan ss darba piedavajumos si adrese vel bija redzama. Ludzu jus pienemtmerus un sodit so darba deveju par parkapumiem

A Anita Jansone 21.01.2019

konflikts ir atrisinats kludijos sudziba bija nevieta .

A Anita Jansone 21.01.2019

velos atsaukt sudzibu