IBF projekts/e-grāmatas - IBF e-grāmatas

Vai kāds ir kursā par IBF administrātora vakances sludinājumiem?
Nopērc elektroniskās grāmatas pa 10ls gabalā un pārdod tās tālāk klientiem pa 20 - 30ls gabalā. Tie, kas ir saskārušies, sapratīs par ko runāju.
Personīgi liekas aizdomīga padarīšana. Gribēju dzirdēt, varbūt kādam, tomēr, kas tāds arī ir izdevies.
Izklausās vnk pārāk skaisti un pieprasījums pēc pirmajām grāmatām jau ātri vien atnāk uz tavu e-pastu.

V Veronique 26.06.2011

Vistīrākā krāpšana! Jo nauda uz tavu kontu tā arī neienāks. Gadījumā nav Ilze Krūmiņa un Ieva Eglīte(vai jau samainījušas vārdus)? Uz viņām bija iesniegums policijā!

V Veronique 26.06.2011

Varat tepat sudzibas.lv pameklēt - Real ADLC.

A andrejs 26.06.2011

Es ari esmu registrejusies saja projektā, strādaju jau nepilnas 2 nedēļas, pagaidam nesūdzos 55ls plusā!

E Elza 26.06.2011

kad es saku stradat es sakuma paliku minusa 20ls, bet jau pec nedelas nopelniju 80ls

T ToAndrejs 26.06.2011

Ja tu raksti "esmu reģistrējusies", tad tu vai nu esi gejs, vai to raksta kāda no šim krāpniecēm.

T ToElza 26.06.2011

Lasot tukšās pudeles būtu nopelnījusi vairāk.

J juris 26.06.2011

pieregistrejos, ieguldiju 10ls, pagaja 2 nedelas lidz dabuju atpakal savu naudu, pec tam vel 40ls dabuju, bet viss baigi leni iet, bet parak ilgi jasez pie datora

E elizabete 26.06.2011

nav internetbankas, ta noteikti pameginatu, kursabiedrene teica, ka sada veida 50ls 2 dienu laika dabuja

P Profesors 26.06.2011

Toties es zaudēju visu, un tagad piekopju zaļu dzīvesveidu, lasu tukšās pudeles, pārtieku no zāles, un pat nesapņoju par virtuālajām grāmatām.

J Jānis 26.06.2011

Pa svētkiem visu nodzēru, tagad gribu iegādāties naudas drukājamo mašīnu!

S Sanita 27.06.2011

A Ainars 27.06.2011

Nesudzos, stradaju jau 2 gadus. Nopelnit te var, tikai vajag diena vairakas stundas sedet pie datora!

A Ainārs 27.06.2011

Strādāju veselus trīs gadus, visu pārdevu, lai tikai varetu strādāt.Vienīgais, kas man ir palicis-dators. Sēžu mežā uz celma un rakstu šo sūdzību.

V Viltīgaissm 11.07.2011

V Viltīgaissm 11.07.2011

arī manā gadiijumaa bija tieshi tapat-jau uzreiz peec regjistresanaas un e-pastu atnaaca pieprasiijums peec gramataam..Naudu taa veel gaidu sodien..Ja arii mana gadiijuma figureeja tapati Ieva Egliite un arii es sobriid apsveru domu versties policijaa...Tiiraakaa kraapnieciiba!! ari es tagad esu pamatigos minusos! aiznemos naudu lai uzsaktu so piedavajumu un tagad pat nau par ko attdo!