www.sudzibas.lv I veikals.lv Attieksme pret klientiem

I veikals.lv - Attieksme pret klientiem

Necien. Http: / i - veikals.lv / vadība!!!Nomainiet savu darbinieku, ar kuru es šodien runāju plkst. 16:08.Kurš, kad pajutāju, vai "jums ir telefona karte tādam un tādam telefona modelim", atbildēja, ar "nezinu, vai mums ir", un kas tas tāds viņš man paprasija. Apjēgt kāda karte telefonam der, viņš arī nespēja.Neizteikšos jau par tādu smalku lietu, kā viņa drausmīgo, rupjo, neprofesionālo, toni, attieksmi. Da tur vispār negribas pat muti vērt vaļā, vnk, pretīgi, ka tādi, ceļ klientiem klausules.Tad jautājums vadībai, kāda pēc jūs vispār blamējiet savu kantoru ar šadiem klauniem?Kuri neko nezin. Negrib zināt. Un runā ar tevi, itkā tu viņam esi kko parādā.Nu ja te ir pohas, tad nevelcies uz darbu. A, pats labākais, kad pajautaju, kā sauc, atbildēja, mani sauc darbinieks. Un tādu es arī jūs reklamēšu.Paldies, bet telefonu karti nopirku pie konkurentiem. Jūsu.Kaut jūs ātrāk nogrimtu.

B

Vajadzeja iekakat klausulee

B Beisbolzzz 11.05.2015

kas ir telefona karte? :D

P patiess 11.05.2015

noteikti micro sd, sdhc vislabākās esot. zemāk par 4 gb nav vērts ņemt. laba sūdzība. nav ko vērt vaļā biznesu ja nemāki vismaz cilvēcīgi aprunāties ar klientu. protams cieņai ir jānāk no abām pusēm tikai tā var būt labs darījums

G Gooblins 12.05.2015

..ja cilvēks ir mudaks, un ja nemāk neformulēt pat jautājumu, ( telefona karti-WTF, ??! atminjas karti, SIM karti)... jo laikam pats nezin ko grib, . tad nevajag jau uzreiz ar tādu žulti te aurot..:)..
ja tev sieva neiedeva, varbuut to savu sūdīgo garīgo iemācies paturēt pie sevis?..