www.sudzibas.lv I. Paradovska ģimenes ārsts Atsākas braukt uz mājas vizītēm pie pirmās grupas invalīdes

I. Paradovska ģimenes ārsts - Atsākas braukt uz mājas vizītēm pie pirmās grupas invalīdes

Ģimenes ārsts atsakās pilnība veikt savus pienākumus. Izsaucot ārstu uz mājas vizītēm pie pirmās grupas invalīdes atsakās apmeklēt, uzskata kā jābrauc ātrai palīdzībai. Pēc ātras palīdzības norādes, kā turpmāk jārīkojas ģimenes ārstam atkārtoti atsākas apmeklēt invalidi.
Pēdējo 5 gadu laikā tika vairākās reizes saukta uz mājās vizīti (pa šo laiku vairākas reizes invalīde ir nokļuvusi slimnīcā) un ne vienu reizi nav atnākusi. Pat pēc hospitalizācijas un operācijas.
Vairākas reizes ir lūgts parakstīt dokumentus, lai invalīde varētu Vaivaru rehabilitāciju centrā saņemt gultu. Atsakās, suta pie mistiskiem specialistiem, pie kuriem pat neraksta nosūtījumu, bet Saka izlemiet paši, tas nav mans darbs.
1,5 gadus izraksta zāles, kuras nav lv. Pie lūguma izrakstīt alternatīvas zāles atsakās, Saka lai farmaceits piemeklē alternatīvu.

K

T taisnibascinitajs3 03.11.2022