www.sudzibas.lv I/k "Vitalijs Trompaks" Nemaksa algu, jo nospele darbinieku algu speļu automātos

I/k "Vitalijs Trompaks" - Nemaksa algu, jo nospele darbinieku algu speļu automātos

Labdien es saskaros ar negodīgāku darba devēju Vitaliju Trompaku kurš ir iemanījies nospelet darbinieku algu. Vēl ari piespiež darbiniekus iesaistieties šaubīgos darījumos. Tā saucamais darba devējs no pasūtītajiem saņem iknedēļas apmaksu un pat nedoma izmaksat darbiniekiem algas jo Vitalija kungs labprātāk to nospele "Olimpic" speļu zale, pat vel aizņemas no darbiniekiem naudu lai turpinat spelet. Visiem iesaku pie šī darba devēja neiet stradat jo naudas jūs nedabūsiet.

N Noboby 24.02.2020

Tu esi norādījis ka viņš ir individuālais komersants, līdz ar to es tik varu secināt ka Tu un pārejie strādā bez līguma, līdz ar to īsti nestrādā arī. No tā visa izriet ka sūdzība ir nepamatota un bezjēdzīga

N Nekasjauns71 24.02.2020

Es stradaju ar līgumu

BondsBonds 24.02.2020

VID šis varētu interesēt.