www.sudzibas.lv Hula-Hoop riņķis Kvalitāte un nepilnīgs komplekts

Hula-Hoop riņķis - Kvalitāte un nepilnīgs komplekts

Pasūtīju Hola-Hoop riņķi. Pirmkārt, riņķi griežot tas savienojuma vietās taisījās vaļā. Otkārt, riņķi var izveidot stacionāru, ja lieto regulāri savienojuma vietas salīmē. To var salīmēt ar līmi, kas nāk līdzi riņķim, bet manā komplektā tādas nebija. Vēlējos sūtīt atpakaļ, bet nesanāca, jo kļūdas bija arī pasta darbā.

E Esesesseseseseses 18.08.2010

Es riņķi lietoju nu jau gandrīz gadu. Pirku to plazzā. Esmu ļoti apmierināta, nevienu reizi nav atnācis vaļā, man arī nebija līdzi nekādas līmes. Varbūt Jums tiešām brāķis pagadījies, bet ja riņķis nopirkts labā kvalitātē, tad varu tikai pozitīvas atsauksmes teikt.

- ------------ 18.08.2010

Hula-Hoop?

I Inga 18.08.2010

Pirms mēneša pasūtīju Hula Hoop riņķi Top Shop veikalā, pirmkārt, sūtījums nāca ilgāk par mēnesi, otkārt, atverot, trūka viena bumbiņa, treškārt, brīdinu visus, LAI UZMANĀS NO ĶĪNAS RAŽOJUMA!!! Griežot riņķi, viena daļa atsprāga vaļā un trāpīja pa virslūpu(kas būtu noticis, ja trāpītu acī, bail pat padomāt!) Rezultātā man ir divas nelielas rētas... ja arī esat pasūtīšanu, lūdzu uzreiz salīmējiet to!

V Večuks 18.08.2010

ko var gribēt no plastmasas rotaļlietas made in china.

A Asnate 23.08.2010

tādas pašas kā top-shop preces, bet bez top-shop 500% uzcenojuma - www.veselibaunskaistums.lv

D Dolores 13.04.2011

PIlnīgi veltīgi iztērēta nauda un milzīga vilšanās sajūta. Pēc katras pusminūtes atlec kāds savienojums vaļā. Ārkārtīgi kaitinoši.

I INESE 13.04.2011

Nu jāpiekrīt, ka kvalitāte slikta. Jau mēnesi pēc pirkuma, savienojuma vietas burtiski atsprāga vaļā !!! Nācās darboties ar skoču, jo nevēlējos mainīt- to jau noteikti varētu darīt bezgalīgi... Labi, ka viss beidzās bez traumām !!!

I Iveta 04.11.2011

Nu Nezinu, pasūtiju Hoola hoop Profi Riņķi, vispār Ideāls, Juka ārā no sākuma bet kad izlasiju Instrukciju- Viss ir Ideāli un noteikti ka lielākā daļa noteikti Šo instrukciju neizlasija...
Nejūk ārā nekas un pasūtot šo riņķi Tv-shopaa - atnaaca riņķis Triju dienu laikaa :)
Protams iemēģināju- Pirmie zilumi jau ir radušies, beet es domaaju ka buus Ok...:)
Esmu Priecīga :)

J Ji! 04.11.2011

ja toze pokrutila! 5 ij pozvonok otoshel! Ostorozno devonjki!