www.sudzibas.lv http://www.skaistums.net/ Sūta sms un kāš naudu

http://www.skaistums.net/ - Sūta sms un kāš naudu

Interneta piedāvā reģistrēties, piedāvā sastādīt īpaši man tievēšnas programmu. Aizsūtīju, sāku saņemt sms katru rītu ar banāliem ieteikumiem - a`la 'šodien apēd tikai pusi no tā, kas uzlikts uz šķivja' - nāk izsmisīgi, katru rītu. Meilu atsūtīja ar apsveikumu par pievienošanos viņiem no feika adreses - atbildēt uz to nevar, atteikties nekur nevar. Bet par tām īsziņām reāli kāš naudu.
Jā, zinu, pati dura - nav ko netā jāreģistrējas. Par mani, tauta, nebaidās - es to zelta zivi nafigizēšu. Bet nu citi(-a) naivās, lūdzu, neuzķerās, ja!

I Ilze 30.10.2009

es ar uzķēros - un ieteikumi tik tiešām smieklīgi.
Es rakstīju viņiem e-pastu lai atslēdz to figņu - ar pirmo reizi neatslēdza. Rakstīju atkal - jau bargāk - tad atslēdza.
tagad gaidu telefona rēķinu - cik būšu notievējusi

V veselibaunskaistums.lv 30.10.2009

labaakaas lietas notieveeshanai - jaunajaa internetveikalaa aptiekaa www.veselibaunskaistums.lv
labaakie uztura bagaatinaataaji liekaa svara zaudeeshanai.
www.veselibaunskaistums.lv

V Vēsma 10.11.2009

Jāsūta VESELIBA STOP
uz 157, tad apturēšot.

R Rita 10.11.2009

a man jau 3 mēn tās sms katru rītu nāk, bet nekapieka nav noskaitīta no kredīta.

N nata 20.11.2009

Paldies Vēsmai par padomu. ari man tie padomi neko daudz jaunu neatklaja. tikai katru nedeļu 2 Ls. no kredita nost.. tagad atteicos... viss. fjuuu. vairak neuzķeršos!!!

D devo4ka 20.11.2009

...nevajag tik daudz riit, tad nebuus taadas programmas jaapasuuta, resnaas cuukas!!!

G Gunta 06.06.2010

Patiešāam, nekur pirms tam nraksta kā no tāvar atteikties, naudu slauc nepajokam.Vismaz būtu pierakstījuši cik tad maksās tā saņemtā sms.
Un notievēt ar tādu programmu nevar.