http://www.happypets.lv - naudas izkrapsana

Man majas radas vajadziba pec sunu pamperiem,vecam sunitim,tad nu sedos pie interneta un matei googlei jautaju kur tadus var iegadaties,jo mana pilseta tadu nav.protams atradu,iegaju http://www.happypets.lv/home/lv/adrese ,atradu vajadzigo preci,ieliku groza,nopirku,uz epastu atnaca rekins,smaksaju.nakama diena atnak vestule ka pasutijums ir zem 10Ls,es smaksaju 9.10sant.rakstiju,lai tik suta,pie piegades piemaksasu,bet ta ari man neviens neatbild,preci nesuta un negrasas to darit,un naudu atpakal ar protms man neatgriež.esmu citas adreses iepirkusies,un ja prece nav,sazinas piedava lidzvertigu un starpibu ja panemu letaku preci ,man atgireza atpakal.Bet sisni veikala man nav ne naudas,ne preces.un uz maniem epastiem neatbild,IGNORE.iegaju pa jaunam tai lapa un izpetiju kartigi to lapu,kur beigas atradu bridinajumu ka pirkumi tikai no 10ls.bet kapec tad manu pasutijumu apstradaja,ja neatbilst vinu prasibam?Zinu ka ari pati esmu vainiga,ka tik akli uzreiz steidzos samaksat,bet mums ta vajadziba ir steidzama,bet nu jau neka.

P

Y YoYo 01.03.2013

vo vo!
Un vēlams iepirkties zināmos veikalos par kuriem ir labas atsauksmes, citādi tāda lotereja ar savu naudu, kas nereti beidzas ar - preces nav un naudas arī vairs nav!

P piktaa1 04.03.2013

Urra, si adrese tiešām da;zus biedē, šodien saņēmu savu naudiņu atpakaļ.Es gan tam veikalam skaidri un gaiši uzrakstiju ka šeit vinus pierakstisu.Atnaca vestule, nu kapec jus taa? Un lidz šim man bija laba sadarbiba ar internetveikaliem, bet šini joma ar to domaju dzivnieku veikalu, pirmo reizi, un tik rugta pieredze.Bet no kļūdām jau mācamies.Bet labak no citu, ne no savām.Lai visiem veicas.