http://www.arvidssonsundling.com/ - Krāpnieki

Uzmanību darba meklētājiem!
Latvijā uzdarbojas krāpnieki Arvidsson & Sundling no Zviedrijas! Piedāvā darbu caur citām personām, apmaksā biļetes uz Zviedriju un tad sākas "jautrība".
Zināms, ka kopā jau apkrāpti 5 cilvēki gandrīz uz 10 000 Ls kopsummā!
Par šiem krāpniekiem ziņots Zviedrijas policijā, bet pagaidām nekādu rezultātu nav!

J

K Kārlis 28.07.2011

Šis krāpnieku birojs man arī parādā 35 000 kronas (2701Ls).
Arī ziņoju policijā un tur fiksēja visu info, bet kā jau zviedrijas policija, tad cenšas visu mierīgi atrisināt un, paļaujoties uz viņu solījumiem, cer, ka tas krāpniekkkantoris ko atmaksās cietušajiem. Ir man labi pierādījumi pret viņiem!
Uzmanās visi!

A anatolis 02.08.2011

Tas ir dīvaini, jo mēs esam strādājuši šajā uzņēmumā jau vairākus gadus bez ripped off. Vai tas bija jums, kas got karsētie? Šī sajūta asinsatriebība. Pārtraukt runāt sūdi par mūsu kompāniju. Mums ir daudz apmierināti darbinieki. Uzmanieties darbu jums karsētie, tas ir! Atvainojiet manu slikto Latvijas nevēlos rakstīt krieviski / Anatolijs

J Jānis& 06.08.2011

Arī mani šie nagu maucēji un krāpnieki "uzmeta"! Izskatās, ka zem Anatolija slēpjas pats Henriks, kas ir šī kantora vadītājs! "Arvidsson & Sundling" ir viss īstākie "uzmetēji", meļi un kretīni, kuru vieta būtu cietumā! Ja neticiet par šīs firmas darbiem, tad painteresējaties pie citiem uzņēmējiem, kuri Zviedrijā iekārto darbā citvalstu darba spēku, policijā, sociālajos dienestos un Latvijas vēstniecībā Zviedrijā.
Uzmanieties un neticiet ne henrikam, ne firmai!