www.sudzibas.lv http://ienacunnoperc.lv/ Apkrāpšana ar smaržām

http://ienacunnoperc.lv/ - Apkrāpšana ar smaržām

http://ienacunnoperc.lv/ - ir mājaslapa kurā tiek tirgotas Brand Smaržas, taču tās pasūtot nedz iepakojums, nedz aromāts neatbilst solītajam!

Kā arī viss tiek pārdots uz ielas satiekoties ar aizdomīgu vīrieti.
Darījums notiek bez nekādiem čekiem, un ja esi pasūtījis, tad nedrīksti neņemt, par to liecina vīrieša vizuālais izskats...

Uzmanietries no šiem.
Un neiesaku neko iegādāties no http://ienacunnoperc.lv/, jo nekas no tā, kas tur rakstīots un rādīts neizskatīsies tā...

K

D Dace 20.07.2010

Jā, man gadijās ķibele ar šo pasūtījumu...
Es pasūtīju sev Armani Sensi smaržas, bet saņēmu pavisam citā kastē un arī nesimpātiskā pudelītē itkā tās smaržas, kad gribēju atteikties, tas draudīgais vīrietis, itkā izplatītājs sāka bļaustīties un man bija bail, ka man nenodara pāri, tādēļ nopirku vinjas, bet to nozēloju... LIEKI IZMESTA NAUDA...

E evita osīte 20.07.2010

Duraks, tā Tev arī vajag!

K kintija 05.10.2010

Ar smaržām man ar bija ieberziens, pasūtiju pulksteni-tas gan patīk, un ir tāds pats kā tajā mājaslapā!Lasot viņu mājaslapu, var redzēt tikai pozitīvus komentārus:), es ievietoju negatīvu par to aromātu ko saņēmu-to gan neviens nepublicēja!stulbums!

V Vala 04.12.2010

Esmu kārtējā "iekritusī". Pasūtīju smaržas pa pastu, bet saņēmu pavisam citas, kaut kādu smirdūdeni "Kosmita"!!! Esmu šokēta! Un sevis žēl.

A Andrejs 04.12.2010

Nu kā var maksāt uz priekšu mūsdienās..Tas nav gudri.

A anda 17.02.2011

Nu nepiekrītu gan šīm muļķībām, pasūtiju divas smaržas versace un armani vīriešu, aromāts atbilda īstajām, domāju, ka te ir kāds vnk aiz skaudibas kaut ko ierakstījis.

E Esesesseseseseses 17.02.2011

IDIOTI, desu, maizi un sviestu ar pērciet i-neta bodēs! Un pēc tam gaudo: mani apkrāpa! :D :D :D :D

Z Zinaida 17.02.2011

Nado bol6e bzdetj.i duhov men6e budete pokupatj!

L laila 23.02.2011

Vakar nopirku Armani aromātu draugam, teikšu tā, viss man apmierināja, tas kas te ir sarakstīt ir pilnīgās muļķības!!!

D Daiga 24.02.2011

Iegaadaajos no shī interneta veikal aromaatu Versace - bright crystal, loti patika, taa kaa nepiekriitu shiim negatiivajaam atsauksmeem, domāju, ka taas ir sapubliceetas

P Paule 24.02.2011

Te jau neviens atsauksmes nerediģē un nepārbauda, katrs raksta ko grib.

M Māris 24.02.2011

Šodien iegādājos vīriešu armani smaržas, nu esmu pārsteigt par tās kvalitāti, labā nozīmē :)

A Anita 07.03.2011

:D nezinu... te kāds man tā šķiet ir noskaudis ar šīm nepatiesām sūdzībām, jo tās kuras es iegādājos ir pa tiešām labas un noturība arī ir ;) Ta kā es varu ieteikt Jums droši šo mājas lapu ;)

A Arta 14.03.2011

Un slavas dziesmas šeit dzied pats Roberts Finsters? Visu, ko dara šis pajoliņš, ir apkrāpšana. Pats lielījās vienā pjankā, ka idiotiem pārdot viltotas smaržas, nemaksājot nodokļus un ierēc par lohiem.

R Richie 18.03.2011

Lasīt taču mākat :D

Esi sveicināts ienacunnoperc.lv. Mēs piedāvājam iegādāties zīmolu aromātu ANALOGUS par ļoti pieņemamām cenām.

Vai tik šīš pozitīvās atsaukmes nav safabricētas :D

A Arita 12.04.2011

Pagājušo nedēļ iegādājos smaržas sev un vīram. Tās tika piegādātas uz pašām mājām. Sākumā, paskatoties uz iepakojumu, likās, ka tā ir krāpšana, bet pasmaržojot aromāts atbilst īstajam un ir ļoti noturīgs. Abi esam ļoti apmierināti. Iesaku arī Jums iegādāties!

J janis 13.04.2011

tās pozitīvās atsauksmes vienkārši nāk no tām AITĀM, kuras ir iegrābušās, un tagad negrib atzīt savu stulbumu!!!es nezinu, cik daudz man būtu jāizpīpē marihuāna, lai es kādam uz ielas satiktam vecim maksātu naudu par kautkādiem mistiskiem oriģinālu aizvietotājiem:D:D:D

J janis 13.04.2011

īsāk sakot-kamēr ir aitas tikmēr ir -kas??ek jūs lētticīgie un nabadzīgie latvieši, katrs jūs var drāzt kā vēlas..

E es es es er 25.10.2011

tavassmarzas.lv arī ir Roberts Finsters, un smaržas nav originālas, par ko pārliecinājos smaržu veikalā.

Vienreiz gadīsies agresīvs pircējs, kas gribēs kulakus izvicināt, un tad būs ziepes.
Dodiet smaržas atpakaļ vai vērsieties Patērētāju tiesībās!
nepērciet neko no viņa!!!

O olimpijs 24.01.2012

Pasūtiju smaržas par kurām arī samaksāju, gaidu jau 2. nedēļas un smaržas tā arī nav pārādījūšas!Zvanu neviens necel klausuli!Kur es varētu pasūdzēties, lai vismaz tad naudu atgriež, ja nevar atsūtīt smaržas!