Hromets - Krāpšana

Hromets apkure krāpnieki, paņem priekšapmaksu un pazūd neatbild ne uz zvaniem ne ziņām un tādā garā jau trīs mēnešus ik pa brīdim pusis vārdā Sandijs pazvana kaut ko pasola un atkal "gali ūdenī " . Nezinu kas tie pārējie par hrometa kantoriem ,bet domāju ka galvenais šeptmanis ir viens .Esiet uzmanīgi un veiksmi.

O

H HP2 29.05.2017

Sveicināti!

Vēlos informēt, ka SIA Hromets poligrāfija ir juridiski pilnīgi nesaistīts uzņēmums kopš 2007 gada, tai skaitā ar citu vadību un personālu. Mums nav nekādas saistības ar lietām, ko dara Hromets apkure vai citi viņu uzņēmumi.

VID ja ziņo

R Rihards Ivanovs 16.03.2020

Jūs rakstīt sūdzību patērētāja tiesība vai paņem un ierosināt pret fizisku personu tiesas prāvu ar pa krāniecību darbību .

O Olafs 29.05.2017

nesaistīti ? viena mājas lapa ?

H HP2 29.05.2017

Bijām saistīti līdz 2007. gadam, tad pilnībā atdalījāmies, tai skaitā vadība. Kopš tā laika mums ar viņiem nav nekāda sakara, tikai vārds Hromets. Mūsu mājaslapa ir www.poligrafija.lv

O Olafs 29.05.2017

Tad parūpējaties lai jūsu labā slava neiet zūdība un izņemiet savu uzņēmumu no hromets mājas lapas.

H HP2 08.06.2017

To noteikti izdarīsim. Vai variet uzzvanīt uz mūsu centrālo telefonu 67 278 992 un pajautāt Konstantīnu?

Konstantīns Goļevs
SIA „Hromets poligrāfija” ražošanas vadītājs