www.sudzibas.lv HPN+ krapnieki

HPN+ - krapnieki

Sveiki.Velos bridinat visus ,kuriem piedava darbu Vacijas agentura HPN+.Neiesaku doties darba uz so agenturu,ja nu vienigi esat ekstremu izjutu cienitaji.Darbu caur so agenturu piedava Madars Dzenis,par pakalpojumu prasa 70 latus.Solito 350 eiro vieta sanemsiet kadus 160 eiro nedela,ar darbu var nenodrosinat katru dienu,ka paveiksies,dzivosanas apstakli nebus tie labakie.Vardu sakot attieksme pret stradniekiem noniecinosa,ja tev ko vajag ,tad neko nedabusi,ja atteiksi bosam,rekinies ar sekam....Caur so agenturu ir izgajusi daudz latviesu,bet,es brinos,neviens nav uzrakstijis bridinajumu citiem tautiesiem.Piebildisu,ja ari stradasiet katru dienu,tad vairak par 40 stundam nedela nelauj stradat,tatad ari nav iespejams nopelnit,jo ir loti daudz visadu legalu un nelegalu atvilkumu.

Katram darbiniekam nepieciešama juridiskā palīdzība (pirms/pēc darba līguma slēgšanas), kā arī sava arodbiedrība. Iesaku www.darbiniekuparstavis.lv, [slēpt]@darbiniekuparstavis.lv
Darbinieku pārstāvis.