Housesforfamilies.com - Slikts serviss

Pārstāvi No uzņēmuma http://housesforfamilies.com
Nekad nesadarbojieties ar šo uzņēmumu pārstāvi Mums ar meitu ir jāatrod jauna dzīves vieta, mēs uzrakstījām viņam jautājumus un lūdzām, lai atsūta pāris bildes no objekta. To izdarīja, mēs nolēmēm šo īpašumu neiegādāties, cenas un kvalitātes dēļ - tad arī viss sākās. Zvani 2:00 naktī ar tekstiem, vai zināt cik daudz es jūsu labā izdarīju, neskaitāmas īsziņas ar reāliem draudiem, ka viņam esot ļoti daudz naudas, ka viņš mūs iznīcinās, jo tā nedrīkst rīkoties vienkārši noslogot cilvēku un tad neko neiegādāties. Cik es sapratu no viņa, viņš atrodas pats Anglijā, tad vienu dienu atrakstīja, ka esot nopircis avio biļeti, lai gaidot ciemiņus.
Biju jau attiecīgajās instancēs, jau vairāki cilvēki ir uzrakstījuši par viņu iesniegumus, par dažādām arī citām tēmām. Lielākoties visas par vajāšanu.
Es tiešām nezinu ko lai iesāk, visiem - neiesaku ar šo vispār sasaistīties

P

P Pantera1967 30.11.2017

Vai šis ir normāli?

Oho, vienpadsmit minūtēs atrada tieši tavu postu, un atbildēja ar vēstuli. Tas gan bija ātri. Pavisam neaizdomīgi.

: :):):) 01.12.2017

Pareizi es esmu uzrakstijis .Nevēlies uzskāpt uz kāda MMA Ringa lai tev galvā var iedot tā normāli . Cilvēki smejās par jums jau ! Cik nožēlojamas personas jūs esiet. Ko reklāmu vajag ko ? Klienti pazūd jums ? Kā tad ir ko ? Esmu jau vairākas reizes teicis jums. NAUDU ES NEMAKSĀŠU !
Pievienojiet kādu saraksti, kas ir notikusi ar uzņēmumu.
Ak vai jūs nevariet, jo jums nekā nav!

Jūs vajājat manu dzīvi, bet neuzstraucieties Prokutatūrā ir jau šī Kriminālieta paldies jums kad iekustinājāt.

Kā atī Latvijas valsts datu inspekcija ir nodevusi šo lietu policijā cik manā oficiālā documentā teikts.
Jūs reāli tērējat Valsts bužetu.
Domāju, kad Policijai tagad būs -iemesls kārtīgi ieskatīties šajā lietā.
Paldies.

Veiksmi jums uz ielām lai tev droši staigājas. Skatos izaicini likteni un uzsprasies pats . Nevari taču bez manis dzīvot. Jāraksata meli visu laiku.

W worldsaver 05.12.2017

Lasiju vairakas reizes atbildi no Janis, bet cik izskatas colveks censas noliegt savu vainu un visu noverst uz kadu citu draudot un iebiedejot... Kas par necilvecibu!
Vins jau pats sev saboja savu cienu un godu cik [slēpt]@Pantera1967 piekritu tas nav normali. Mana izpratne kompanijas ipasniekiem jabut mazliet gudrakiem un klientiem vienmer taisniba!

D Dontkillmyvibe 30.11.2017

Muļķi, paskaties messidža datumu un mēnesi!

Laika ceļošana ir aizliegta!

: :):):) 01.12.2017

Ņemot vērā, ka informācija tika izsplatīta Interneta portālā,tās mērķis bija acimredzami mazināt manu sabiedrisko novērtējumu un pašnovērtējumu ,citiem vārdiem sakot-aizskart manu godu un cieņu .Tā kā informācija bija atsauce uz mani,tad tās mērķis ir bijis mazināt sabiedrisko novērtējumu,citiem vārdiem sakot-aizskart reputāciju,
Atbilstoši judikatūrai,kas ir izveidojusies lieta par personas goda un cieņas aizsardzību,personai,brīvi paužot savus uzskatus un viedokļus, lamāties,izteikt viedokli rupjā veidā,ceļot man neslavu un aizskārt godu un cieņu ,nav atļauts;tāpat nav atļauts izsplatīt nepatiesas personas godu un cieņu aizskarošas ziņas.

Personas atbildība par minēto aizliegumu pārkāpumu izriet no Civillikuma 1635. panta, 2352.1 pantu un ir saistāma ar Latvijas Republikas Satversmes 95. pantu, kas paredz, ka valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu.

Attiecībā uz fiziskas personas datu apstrādes noteikumu pārkāpumu, norādu, ka Informācijā ir publicēts gan mans vārds un uzvārds, gan mana dzīvesvieta, gan arī mani fotoattēli; šī informācija saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma 2. panta 3. punktu ir personas dati. Manu personu datu glabāšanai un izplatīšanai Interneta portālā neesmu devis piekrišanu, tādēļ tā vērtējama kā prettiesiska, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7. pantu.

Ataklskatoties uz pēdējo Vēstuli no Latvijas Datu inspekcijas jums cik saprotu 2 gadi cietumā.
Paldies.

No manas puses ir iesniegums.

Paldies

Lai jums arī jauka diena bērni !

: :):):) 02.12.2017

Lietotāj ar segvardu Pantera1967 ..
Tas ir jums domāts !

: :):):) 03.12.2017

Lietotāj ar segvārdu -"Pantera1967" pievienoju divas bildes priekš jums !

: :):):) 03.12.2017

Lietotāj ar Segvārdu -Pantera1967

Pievienojiet lūdzu,kādu mūsu saraksti.
Ja jūs variet tad lūdzu es jums Milijonu Pounds noliku priekšā !

Bet par cik jums nav,nevienas sarakstes ar mani vai uzņēmumu tapēc vienīgi Krimināllikumu jums piedāvājau !
Jauki. Mēs arī zinam, kas jūs esat.

W worldsaver 05.12.2017

Izskatas te kadam ir ko slept ja jau vajadzeja ta riktigi aizmalet ...
Vecs dokuments ja?
Varbut tiesam pirms ko publicet sagaidit kadu jaunaku dokumentu! Un tad izteikt draudus, ja tads ir merkis sim komentaram ar bildem!

Izlasi vēlreiz

W worldsaver 05.12.2017

Dzivesvieta tiesam? Anglija - ja nu tas izsaka tik daudz ka vardu trukst!

Tur nav vajdziga personas piekrisana ja pret personu vai tas servisu ir pretenzijas...
Tad jau musdienas tadi servisi nebutu vajadziga ja piekrisana butu...

W worldsaver 05.12.2017

Atsaucities uz "Janis :)" komentaru izskatas ka persona vai nu nemak lasit vai vienkarsi kope un lime tekstu ieksa no kurienes pagadas...
1. Skola parasti maca ka dubults teikums nepalielina domraksta domu...
2. Lamasanas, rupjibas? Es tikai tur redzu cilveka izaustu neapmierinatibu ar personas servisu un tas viss. Kads iznemot pasu Jani redz vel kautko?
3. ? Dzives vieta? Hmmm nko tadu sudzibas seia neredzeju tiesam...

Secinajumi kadam te patik parspilet un paradit sevi no varonigas puses - kas personai - Janim ir pilngi svesa ta izskatas...

: :):):) 06.12.2017

Es tev varu atbildēt.
Pēc sarunām ar zvērinātu notāru un ar advokātu un Policiju.
Ja jums Pantera1967 ir kādas pretendzijas lūgums grieaties policijā ar iesniegumu.
Tā man lika jums pateikt

Jo man ar jums nav pa ko runāt .
Fantāzija jums ir liela.
Lūgums beigt vajāt mani un lūgums beigt mani apmelot.

Griežieties Latvijas Valsts policijā ar iesniegumu.
Pld

: :):):) 17.03.2018

Lietotāj ar segvārdu -Pantera1967.

Jums būs vienreizēja iespēja satikt manu/s Advokātu/s
Latvijas Tiesā .
Kā skan no manas puses un par vārdiem ir jāatbild.

Paldies