www.sudzibas.lv House of Nails Nevīžība, neprofesionalitāte

House of Nails - Nevīžība, neprofesionalitāte

Salonā biju pirms kāda laika, bet atsauksmei nobriedu tikai tagad. Manikīrs tika uztaisīts ātri un meistare beāte, šķita, ka strādā profesionāli. Nepilnības diemžēl pamanīju tikai esot jau mājās, kad nagus papētīju tuvāk. Jā, vajadzēja uzreiz 2 minūtes līst savos nagos un pētīt - mana vaina. Uz vietas skatoties likās ideāli. Liku gelish. Formas nostrādātas Skaisti, tikai viens nags nedaudz neprecīzs, respektīvi, nagā ievīlēta iedobīte, bet redzams gan jau tikai manai acij. Pati laka uzklāta labi, tomēr salīdzinoši tālu no kutikulām. Manikīrs izskatās jau kādu nedēļu ataudzis. Taču pats trakākais salonā ir tīrība. Galds netīrs, pūtējs netīrs, lakas pudelītes notešķītas. Kad papēti sīkāk, kopumā viss šķita nevīžīgs. Piederumi tika ņemti dezinficēti, bet ne visi! Cita meistare nāk un ņem uz manis tikko izmantotus piederumus un izmanto savam klientam, tos nedezinficējot! Būs jāsūta maskētie specdienesti, kas pārbauda šo visu, jo varbūt es par daudz piekasos, tomēr man nevīžība nav pieļaujama!