Hotprix.com - Krāpšana

Iepazīšanās portāls - hotprix.com ir riktīgi krāpniecisks portāls, cilvēki samaksā naudu, lai iepazīties ar konkrēto personu, bet ne ziņas, ne miņas! Nauda izkrāpta! Neatbalstiet šo portālu, apčakarēs ātri! Sakiet to arī citiem! Šim portālam nav ne sadaļa, kur iesniegt atsauksmes un pretenzijas, bez e-pasta un kontaktinformācijas. Nauda kas ir jāsamaksā no mobilā telefona ar sms nosūtīšanu un sastāda 2.85 € par vienu sms. Ja arī tādi ir noteikumi šim portālam, tad pamatdoma izkrāpt naudu. Tāpēc uzmanāties!

Papildināts CIA 18.09.2017

Otreiz atsūta m sms cilvēkam, kādas tev kurpes kājās! Atkal vecim jāatbild, lai izkāstu kārtējos 2.85 €, bet m viņš nedabūs nekad, kaut arī būs izkāsti 50 € par sms sūtīšanu!

C

M Macc 25.09.2017

Jo vairāk sprēgā, jo vairāk apstiprinās Tava nelīdzsvarotība. Lielākā daļa ir šeit diezgan inteliģenti raksta, bet Tu bet lamuvārdiem un pat nevari izteikt domu :) Skolā arī smagi gāja?