Viesnīca'' Viktorija'' - dzīvokļu īre

Dzīvojot kā īrniekam viesnīcā Viktorija, netiek pareizi sastadīts īres līgums. Tas ir praktiski nekam nederīgs, jo tajā nav nekadu datu par personu ar kuru šo līgumu sledzu. Vienīgā informacija ir vārds un vairāk nekas. Beidzoties īres ligumam, tas netiek oficiāli pagarināts, bet var turpināt dzīvot. Tad kad īrnieki vēlas izvākties, tad tiek piestādīts rēķins par elektrību, kurš esot pārtērēts. Un izvākšanās gadījumā netiek atgriezta iemaksātā drošības nauda.

G

E essveiks! 21.05.2012

Zini, es pati dzivoju pusgadu atpakal saja ekaa(1 macibas gadu), un drosibas naudas tika atgriestas parskaitot uz manu bankas kontu.Cena par istabinu ir loti leta, un cenaa ietilpst pilnigi visi komunalie pakalpojumi. Ja Tu parmerigi daudz izmanto resursus par to jamaksa. Laikam drosibas nauda bija ietureta ja tu neapmaksaja rekinu par elektribu vai par dzivosanu.Oficialu ligumu nav nepieciesams pagarinat, ligums pagarinas automatiski, ar abu pusu konkludivajam darbibam!Kadi vel pieradijumi vajag liguma juridiskai spekai????=)) Neredzu nepieciesamibas rakstit sudzibas, ja pati esi vainiga.Starp citu, tas nav viesnica Viktorija!=))