Hotel SPA Arkadia - Aukstais galds

Labdien! Gribēju visus painformēt par Hotel SPA Arkadia piedāvāto ēdināšanas līmeni un cenu. Bijām pasūtījuši auksto galdu, kur cena bija 7Ls no personas (kaut sākuma cena bija 10 Ls) no personas + dzērieni un apkalpošana 10% vēl par atsevišķu samaksu un plus vēl telpu īre, tad nu bija fantastisks pārsteiguma moments, ko mēs saņēmām. Šajos 7Ls vienam cilvēkam bija 2groziņi ar kaut kādu briesmīgu saturu + trīs mini gabaliņi vistas šašlika + puse vistas gaļas krokete + super mini ķiršu tomāts, kuru jāpiepilda bija ar kniepadatu + karote salātu ( jo bļodā daudzumu jau nevarējām pārbaudīt). Tad nu tas viss kopā uz galda padsmit cilvēkiem izskatījās vienkārši nožēlojami un šai cenai pilnīgi neadekvāti.
Tā kā, ja negribat sev sabojāt svētkus, tad lūdzu šajā vietā galdu nepasūtiet, cenas astranomiskas un piedāvājums pilnīgi zems. Es jau saprotu, ka katrs grib nopelnīt, bet tāpēc jau nevajag ņirgāties par klientiem.