www.sudzibas.lv hotel "Kaspars" Neizvēleties par savu darba devēju!

hotel "Kaspars" - Neizvēleties par savu darba devēju!

Bīju pieņēmta darbā, par administratoru viesnīcā "Kaspars"...kurā pienākumos ietīlpa ari numuru tīrīšanā...
Darba līgums uzreiz nēbīja sastādīts, un kā arī vēlāk sapratu, kā alga tiek maksāta katru dienu skaidrā.
Nostrādāju vienu pīlnu darba dienu, bez kādiem norādījumiem. Bet jau otrā dienā, no paša rīta, bez iemesla, bīju apsūdzēta, kā esmu atnākusi dzērusi darba vietā un tiku, bez nekādas cieņas, burtiski izmēsta ārā ar spēku pa durvīm.

Kā, man bīja teikusi iepriekš strādājošā viesnīcas "Kaspars" strādniece, ārī iepriekš - Rihards, tā sauc viesnīcas īpašnieku, uzvēdās ne ētiski, kad vērā vaļā un skatījās strādnieku somiņas, pēc darba dienas.
Man ir liels lūgums, atcereties, ka esiet pēlnījuši cieņu pret sevīm no darba devēja!