www.sudzibas.lv Hotel Helvita Slikts serviss, netīrība!

Helvita - Slikts serviss, netīrība!

Numuriņā vannas istaba tik spēcīgi smird pēc kanalizācijas, ka sit ciet elpu. Ventilatora nav. Sienas un grīdas netīras, var redzēt, ka patīra tikai tā ķeksīša pēc. Uz sienas ir atrodama zobu pasta un pat puņķiem līdzīgi sakaltuši eksponāti! Grīdas flīžu šuves pleķainas, ko ir mēģināts noslēpt ar paklāju. Istabā Wunderbaum mašīnas atsvaidzinātāji sakarināti, lai slāpētu smakas. Nav citu numuriņu pret ko samainīt, jo viesnīca pilna. TV pults ir netīra un starp pogām ir saķepis viss. Riebīgi pat rokās paņemt. Nerēķinoties par čeku arī varat aizmirst. It kā kases aparāts nedarbojas šiem. Un par mieru un klusumu variet nesapņot. Dzirdēsiet katru soli, ko spers virs Jums dzīvojošie, nemaz nerunājot par citām aktivitātēm no blakus numuriem. Jauku palikšanu šajā viesnīcā!

D