www.sudzibas.lv Hotel Fontaine Royal Nebrauciet uz šo viesnīcu

Fontaine Royal Viesnīca - Nebrauciet uz šo viesnīcu

Vēlos visus pabrīdināt nepērkiet kuponus no www.perkamkopa.lv uz viesnīcu "Fontaine Royal". Jūs piedzīvojsiet drausmīgākās brīvdienas savā mūžā. Atbraucām uz viesnīcu, ienākot jau iekšā pārņēma tāda nevisai patīkama sajūta. Adiministrātore iedeva mums atslēgu, devāmies uz numuriņu, kāpjot pa trepēm smaka bija briesmīga. Atverot durvis uz „prezidenta numuriņu” sajutām briesmīgu pelējuma smaku (nevēdināta, piepīpēta istaba), nevienas ventilācijas. Piedāvājuma aprakstā nevienā vietā nav minēts, ka „presidenta numuriņā” var smēķēt. Auksts un drēgns numuriņš. Gar sienām un uz griestiem briesmīga pelējuma sēnīte. Atvērām logus, lai izvēdinātu devāmies apskatīt spa. Tur vispār sacēlās mati stāvus, viss netīrs, smirdīgs. Baseinā ūdens izskatījās, ka nav mainīts mēnešiem. Skapīši, kur nolikt drēbes – visi salauzti.Tālāk sekoja vēl trakākas lietas. Viesnīcā sāka plūst ļoti lielas masas ar cilvēkiem (tie nebija viesnīcas viesi), tie bija vietējie Liepājas iedzīvotāji un pieminēšu to, ka viņi visi bija jaunieši, kuri izskatījās, ka lielākai daļai nebija 18 gadi. Visa viesnīca bija pilna ar piedzērušiem jauniešiem, kas tur sēdēja un dzēra. Kuri skaļi uzvedās. Gulēt tur nebija iespējams, jo mūzika dārdēja. Blakus numuriņā bija apmetušies jaunieši, kuriem nevienu reizi neviens neaizrādīja skaļo mūzīkas atskaņošanu un skaļo uzvedību.Ārā arī pie viesnīcas logiem varēja dzirdēt jauniešu barus, bija tāda sajūta, ka mēs esam atbraukuši uz kautkādu briesmīgu Pritonu, kur viss smird, apkārt apdzērušies nepilngadīgie.Blakus atradās arī diskotēka vai bārs īsti nezinam, jo tur negājām iekšā, vienīgi redzējām, ka tur vienu nospārdītu uz zemes gulošu jau policija savāc.Esmu vīlusies ļoti, un man ir ļoti, lielas dusmas par šādu servisu un vēl lielākas man ir dusmas, ka pameklējot iepriekšējās akcijas no perkamkopa.lv, es atradu lūk cik daudz sūdzību (kuras cilvēki ir ierakstījuši pie komentāriem).Skataties pašā apakšā - KOMENTĀRUS1. http://www.perkamkopa.lv/lv/product/5880/Atputa-diviem-viesnica-Fontaine-Royal2. http://www.perkamkopa.lv/lv/product/4502/Atputa-diviem-Fontaine-Royal-LiepajaVai tiešām neņem vērā šīs sūdzības? Kādēļ tiek ievietots nedēļu pēc nedēļās šis briesmīgais piedāvājums? Kautko tādu es tiešām savos ļaunākajos murgos nevarēju iedomāties dodoties uz Liepāju uz „PREZIDENTA NUMURIŅU”.

C

L leldeaglisa3 29.12.2015

Arī mēs ar draugu izbaudījām šīs šausmas! Viss gaitenis smird pēc cigaretēm, vannā siltā ūdens nav, TV skaņas nav, internets neiet, apakšā 3 klubi, nakts negulēta, visi bļaustās, ārdās. Un baseins dzeltens, pretīgs kurā ar draugu dabūjam baktērijas visas vietās, kasījās pilnīgi viss. Ļoti nekopta viesnīca. Un par brokastīm 6€ no cilvēka, par ko? Ja tur pat maize viņiem ķipa neesot, ŠAUSMĪGI! Gulta čikst, veļa netīra, vannas istaba netīra, zem krēsliem veci rieksti mētājas. Pretīgi.