www.sudzibas.lv Hotel ABC Bauska Apkalpošana, personāls

Hotel ABC Bauska - Apkalpošana, personāls

Drausmīgs un atbaidošs personāls, it īpaši virtuves darbinieces! No rīta pie apmaksātām brokastīm tiek pasniegta "kafija", kuru precīzāk varētu raksturot kā ūdeni ar nedaudz brūnu nokrāsu!!! Uz vairāku viesnīcas iemītnieku iebildumiem vēl sākumā centās reaģēt zāles viesmīle, bet tad konflikt situācijā iesaistījās diezgan izplūdusi komunisma palieka, kura bija sacerējusi tiem laikiem atbilstošu fabulu par to, ka - šī lūk ir "rīta kafija" un tā tāda esot - un, ja kas nepatīkot, tad varot pasūtīt bārā, bet ne jau bez maksas!!! Lieki piebilst, ka personāls nevienā brīdī necentās kaut kādi atvainoties klientiem par šo neērtības raisošo situāciju vai izrādīt jebkādu interesi, tieši pretēji tika piesaugta "nasaprotāmā" viesnīcas klientu pretenzija par nekvalitātīvo produktu, piegādātāja, ražotāja vaina un pat brokastu cena!!! Bet nekam no tā manī navajag izraisīt interesi jo - viesnīcas klientu pretenzija bija pamatota - es neizvēlos piegātāju un ar to nestrādāju un par brokastīm es esmu samaksājis maksājot par numuriņu, un man pilnīgi neinteresē, cik tās atsevišķi makšā!!!Ļoooti neprofesionāla un pazemojoša attieksme no personāla puses!!! Nevienā brīdī netika pieļauta doma, ka personāls varētu atvainoties par radušos situāciju vai vismaz solīt šo jautājumu risināt ar vadību un novēŗst! Kauns viesnīcai, kurā mēs ar ģimeni apmetamies jau vismaz piekto, sesto gadu - un NEKAD nekas tamlīdzīgs nebija noticis! Kauns, un ļoti žēl...P.S. Negribētos, lai šī konflikt situācijas ēna kristu arī uz viesmīli, kurš strādāja 23.08.2014., jo viņš bija vienīgais no visa konfliktā iesaistītā personāla (un arī viesmīle brokastu laikā), kurš izturējās ar cieņu un sapratni pret klientiem!!!Raivis

R