Hotei Suši / Tabah SIA - Slikts serviss

Ļoti slikta attieksme pret klientu. Pasūtīju suši, un Hotei suši operatore pateica, ka suši piegāde būs uz 19: 00, sapratu, ka man ir laiks aizbraukt līdz veikalam kamēr nav sākusies mājsēde. Stundu pirms norunātā laikā, man zvana no hotei, ka kurjers esot klāt. Tā kā nebiju mājās teica, ja maksāšu papildus 2eur tad atvedīs vēlāk manu pasūtījumu. Kāpēc būtu kautkas vēl jāmaksā ja pasūtījums netiek atvests solītajā laikā? Iesaku tiem, kas pasūta šajā iestādē kautko, pārbaudīt cik prasa par piegāgi, jo bieži piemet pie pasūtījuma summas piegādi, kurai nebūtu jābūt!

Un vēl viens liels mīnuss šim kantorim ir piedāvājumi facebook, tie ir tikai krievu valodā, bet par valsts valodu ir aizmirsts! Neiesaku šos suši, apkārt ir daudz draudzīgākas vietas kur ir garšīgāk un ar labāku apkalpošanu!