www.sudzibas.lv Home4you bojājumi, slikts serviss

Home4you.lv, mēbeļu veikals. Plašs unikālo mēbeļu klāsts‎ - bojājumi, slikts serviss

Iegādājamies pusdienu galdu 6 personām un 6krēslus, pēc 6mēn galda kājā izveidojas plaisa realitātē vēlāk arī dēļ šīs plaisas nolūzt arī kāja uz ko veikals atbild mūsu vaina, plus uz galda virsam veidojas plaisas, kas liecina ka koks nav pietiekami nagatavināts un sausā gaisa dēļ sāk kalst, plaisāt un deformēties.
Neiesaku šo veikalu, preču cena neatbilst kvalitātei!
Klientu serviss nekompetents un vienaldzīgs! Luudzu pirms pērciet preces šajā veikalā apdomājiet 2x mūsu komplekta cena bija 1,500€ nav dārgais gals, bet arī pēc 6mēnešiem par šadu summu galdam nevajadzētu deformēties.

11.03.2021

Atbilde no Home4you Support Pārstāvja atbilde 12.03.2021

Labdien!

Vai būtu iespējams iesūtīt iegādāto mēbeļu bildes, kur redzamas brāķētās daļas? Kā arī, lūdzu, pievienojiet klāt pirkuma apliecinošu dokumentu vai čeku, kas apliecinātu, ka Jūs iegādājāties preces Home4you salonā, Katlakalna ielā 6d, Rīgā, vai arī tīmekļa vietnē www.home4you.lv.
Balstoties uz iesūtītajām bildēm un pirkuma apliecinājumu varam Jums sniegt komentāru/atbildi, jo par šādu "sūdzību" neesam informēti, ne ar telefona sakaru starpniecību, ne e-pastu.
Lūdzu, sūtiet visu informāciju uz: [email protected]

Paldies,
Home4you

A Agnese Ignatjeva 09.08.2021

Līdzīga situācija. Arī nopirkām krēslus. Pēc pusgada krēsli nelietojami.sēžamā daļa saplakusi.diegi lien ārā un plīst. Aizsutija uz ekspertīzēm pie ražotāja. Bet protams mēs esam vainīgi jo esam pārāk smagi.un nepareizi kopuši. 🤦‍♀️🤷 neviens mūsu ģimenē nav smagaks par 85kg. Kā arī neko virsū nēesam ne lējuši ne ar ķīmijām tīrijuši.