www.sudzibas.lv Holc Slikti darba apstakli

Sia Holc - Slikti darba apstakli

Sweiki. Mana situācija ir loti nepatikāma. Pati atrodos UK. Manas ģimenes loceklis strādā šajā kompānija, veikala, neesmu pat pārliecināta ka varu devāt šo iestādi. Nezinu vārdu vai epastu vienīgais ko spēju atrast ir mob telefona numurs. Loti slikta darba devējā izturēšanas. Darba laiks ir 10-21 šis darba laiks atļauj darbiniekiem 30min pārtraukumu(kontrolēts)nau atļauts iziet no veikala please sdienam jābūt līdzi paņemtam un nekas smeķešanas pārtraukuma laika. Nau bijusi pienācīga darba apmacība. Ja bus nepieciešams es dotos atpakaļ uz lv Lai tikai pārlicinātos kaut kas ir darīts lietas laba. Latvija ir dala no EU un šādas darbas attiecības nau pieļaujamas nekāda gadijuma. Vai IR kādi ierosinājumi kur es varētu vērsties ar šo problēmu. Paldies par jūsu veltīto laiku.

S Sigita Sagura 03.09.2016

Biju uz parrunam par piedavatii vakanci pardeveja.Cik saprotu,atteikt saimniekam nekad nevares,viss ie jaizpilda ka vins to velas.
Vai mes esam Latvija vergi Holc.
Brivdienas nevar planot,izsaukt var.
Rotacija.bet es nevaru izbraukat,povig;jadara.
Ja ne,tad darbadevejs ka pats izteicas,likvidesot.
Un stradasiet bez brivdienam,kamer atradisot sev patikamo pardeveju.
Pec parrunam atnacu velreiz,lai uzzinatu kadas bus apmacibas,jo tiku it ka pienemta pagaidam uz apmacibam, zvans uz darba telefonu,pardeveja no Holc sniedz man telefonu, un tur prieksnieciba rec pa telefonu ,ko es atnacu klacoties?.....vispar es vel pati neesu devusi atbildi,ka velos vai nevelos seit stradat.Un kas tu tads esi,ka blauj man virsu,tetis vai mamma.
Partraukumiem neceriet.30 min diena.
Atsakos un neiesaku stradat seit.
Neesu vergs seit.gul un vero kameras.

N neitrals1234 12.09.2016

Noteikumi ir noteikumi. Ja viņi neapmierna tad var vērt vaļā savu veikalu vai uzņēmumu un turet viņu ciet un klačoties.
Ja Jums jautā vai ir iespēja iznākt brīvajā dienā uz darbu tas nenozīmē ka Jūs nevarat izbraukt.
Rotācija nozīmē iegūt jaunu pieredzi un apskatīties kas notīek otrā veikalā un iemācīties ko jaunu.
UN MANS IETEIKUMS JA Jūs negribat stradāt nerakstat murgainas sūdzības. Riebj lasīt.
Varējāt rakstīt negribu strādāt, bet gribu saņemt naudu par neko nedarīšanu. LOL

S Sigita Sagura 03.09.2016

Ja ja

N neitrals1234 12.09.2016

Pirms rakstīt sūdzības sāciet strādāt, un pierādiet ka Jūs varat. Visi nekā nedarītāji sēdiet mājās un rakstiet sūdzības un stāstiet cik ir slikti.

N neitrals1234 12.09.2016

SIGITA Sagura. JŪs vispār varat atrast darbu. Nekur Jums nav labi. Jūsu sūdzības parāda uz to ka Jūs esat nekam nederīgs darbinieks. Jums kauns nav?

E Egita Alekse 11.10.2016

Jums noteikti ir kadas tuvas attiecibas at kompanijas ipasnieku. Es nesezu majas un nesudzos. Es dzili iesaku izskatit so lietu caur tiesu Jo seit tiek parkapti duciem Lv in EU darba tiesibu likumi. Es tiesam iesaku cilvekiem uzmanities no sis darba vistas in persona kas to vada. Un trotams piemero attiecigos soda merus.

N neitrals1234 15.10.2016

Nekākas tuvas attiecības man nav, bet ar ko esmu saskaries dzive ka neviens stradat negrib vēlas tikai saņemt algu. Un kādi noteikumi tiek parkāpti tas būtu interesanti paklausīties. Jo cik zinu noteikumi ir tikai darba ņēmējam bet darba devejam ir jāmaksā alga tapeck ka darbinieks neatnāk uz darbu utt. Vainīgs ir protams darba devējs :) Katram savs viedoklis.

A AM 17.10.2016

Vēlos pateikt ka šīs sūdzības ir par to ka cilvēks negrib strādāt bet saņemt algu .Šīs kompānijas īpašnieki ir ļoti Jauki cilvēki .Vajag vispirms sākt strādāt un parādīt savu attieksmi pret darbu un tad komentēt par vadītājiem....
Ja grib pusi dienas staigāt apkārt ,smēķēt un pļāpāt ,tad nekur nebūs labi.