www.sudzibas.lv Hobij Apkrāpa kad bija sarunāts

Hobij - Apkrāpa kad bija sarunāts

Pirms braukšanas uz Nīderlandi ar aģentu caur video interviju bija sarunāts konkrēts laiks un ierašanas datums, bija arī pateikts ka darbs ir. Ierodoties uz vietas mani satika ar necienīgu attieksmi un kaut kādā gadījumā pēc lika gaidīt līdz pēdējam cilvēkam. Es padomāju ka neesmu tāds viens un gaidīju kamēr līdz manis atnāks Rindā. Vēlāk mani pasauca cilvēks, viņu kantora darbinieks un notika vel vienas pārrunas kur pret mani atkal izturējās necienīgi, to cilvēku kuri runāja ar mani pa skype vairs nebija. Bija jau cits, kurš teica ka visus darbus jau izdevām bet tev arī kaut ko piemeklēsim vai vispār palikšu bez darba. Es braucu gandrīz 2000km, bija sarunāts iepriekš, es uz to laiku strādāju un lai no viena darba uzreiz tikt citā un naudas bija pietiekami uzkrāts lai kaut ka dzīvot kādu laiku. Es dzīvoju viens pats un braukt atpakaļ bija sliktākais variants, bet izskatās ka pat ja bija sarunāts iepriekš kompānijā pilnīgi uzmeta tam savu "pirkstu". Pēc mana viedokļa hobij tā ir "nenopietna" bērnu kompānija, kur strādā nekompetenti un netaktiskie cilvēki, līdz galam neizglītoti sava Amatā it ka uzreiz paņemti no kaut kādiem laukiem, kuriem vispār nospļauties uz jūsu interesēm, pat ja jus esat šis kompānijas darbinieks.

Papildināts Andrejs897 29.12.2022

Par algām ir cits stāsts! Neatkarīgi no stundas likmes visiem darbiniekiem alga ir atšķirīga, ne ar ko skaidri nav noteikts cik saņemsiet tieši jūs! Bija dienas kad saņemu 200Eur nedēļā, bija dienas kad bija līdz 370. Un pats riebīgākais ir tas ka nevar zināt kādā alga bus nākamnedēļ. Pie visa darbu liek pildīt uz ātrumu un kvalitāti, citādi jus esat tikai darbinieku rotāciju priekšmets..