www.sudzibas.lv Hkapsulas, tievēšanas kapsulas Krāpnieks tirgo viltojumus!

Hkapsulas, tievēšanas kapsulas - Krāpnieks tirgo viltojumus!

Labdien cienijamie, tievētāji vai lasītāji.
Mūsdienās pasaulē ir populāri tievēt ar kapsulām.
Bet ir kāds krāpnieks no Venspils, viņš slēpjas ar ēpastu [slēpt]@gmail.com un ar telefon numuru 278-22-459.
Viņš piedāvā notievēšanas līdzekļus, par samērā labām cenām, bet ir kāds bet.
1)Viņš sludinājumā ieraksta ka Lida formula maksā 20 eiro bet kad atnāk sūtijums uz mājām pastā pasaka ka cena ir 40
eiro, ir pierādijumi no tiem kas ir pirkuši no viņa, (telefon sarunu ieraksti).
2) viņš pasūta kapsulas nevis no kurienes visi tirgotāji bet no Polijas jo tur esot lētāk. Bet izrādas ka kapsulas kas ir no Polijas maksā 3 eiro iepakojumā, jo viņš tirgo viltojumus un dēļ tā ir pilns internets ka kapsulas ir indīgas.
3) No viena no labākajiem kapsulu tirgotājiem viņš liek sludinājumu ka viņš tirgo viltojumus, ka pie viņa esot lielas cenas utt, lūk šeit pierādijums : http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/health-beauty/health/weight-correction/bhcng.html
'
Es šo sūdzību rakstu lai jūs neuzķertos uz viņa [slēpt]@gmail.com
un nezvanītu uz 278-22-459.
Viņš ir krāpnieks un uz citu nelaimēm pelna naudu.
Es pati pie viņa nopirku kapsulas un viss beidzās gandrīzvai slimnīcā.
Iesaku kapsulas pirkt pie tiem kuri raksta ka naudu atgriež.

T

T Tievētājs 03.01.2014

Es nekad pie viņa vairs neko nepirkšu!

S smīkņa 03.01.2014

Nepērc, jo no tām sūda kapsulām tāpat nenotievēsi. Izstāstīšu tev noslēpumu, kā notievēt. Vajag mazāk rīt un vairāk kustēties vai sportot, citu variantu (vismaz tādi, kuri nekaitētu veselībai) nav.

Y YoYo 03.01.2014

Vo vo ...
Bet visiem jau dikti gribas ticēt brīnumiem ... nevis pašiem rūpēties par savu ķermeni, jo ta taču ir vieglāk.

T tievais 16.01.2014

Pēc raksta izskatās, ka kāds te nomelno savu konkurentu!
Sevišķi pēdējais teikums:"Iesaku kapsulas pirkt pie tiem kuri raksta ka naudu atgriež.", jo pats noteikti tā raksta!!!
Gribētos dzirdēt tos ierakstus... :)
Izskatās, ka visu šo organizējis šis "godīgais" komersants, kas uz bildes!

T Tievētājs 16.01.2014

ee

T Tievētājs 16.01.2014

Šis kas ielika šo bildi komentārā ir tas hkapsulas

T tievais 16.01.2014

Izskatās, ka pats tievētājs, kas sūdzas par citiem arī ir tas, kas pats tirgo kapsulas un tagad te ceļ vētru ūdens glāzē!

J jarex11 24.01.2014

es nopirku šeit www.figurai.com ...esmu ļoti apmierināta ar rezultātu, cenas arī ļoti zemas