HJ MULTISERVICE INVEST LIMITED - Norvēģija

Iekš cv.lv atradīsiet šo sludinājumu!

HJ MULTISERVICE INVEST LIMITED
aicina darbā:
STRĀDNIEKUS DARBAM NORVĒĢIJĀ
Darbs saistīts ar vieglo automašīnu riepām un automašīnu mazgāšanu.
Darba devējs nodrošina ar dzīves vietu.
Darba samaksa pārbaudes laikā sākot ar 12.00 EUR stundā.

Ieinteresējošās personas lūdzam zvanīt darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 pa tālr.: +4748904666 vai +4747467110.

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pastu: [slēpt]@online.no.

Hmm negribas nekko plaši rakstīt, bet ja dodaties uz turieni strādāt, tad zinat jāstrādā jums būs pie čečena un darbā pie viņa jūs iekārtos ēbrejs nēesmu nacionālists bet nekas labs tur nav :) Pārbaudes laiks jums būs 3mēneši un pēc tam jūs noteikti brauksiet mājās kolektīvs totāli sagrauzts un noguris jo jāphā kā mellajam ar vienu pārtraukumu 30min no 1-6 dienai pa 12h vakarā uztaisi putru un ej gulēt jo kauli lauž, padļakā pat zobus mazgāt kaut ko nopelnīt var ja esi viens bez ģimenes un nav jāsūta naudiņa uz mājām jo tas pats vien sanāks ja strādāsi lv par 500-700ls

A Aleksandrs 19.09.2009

Paldies par informaciju

D Diwo 27.10.2009

Kā tu to visu zini?

O Onka 26.01.2010

Interesanti būtu uzzināt ko vairāk.

Man vispār liekas, ka CV online liek kreisos darba piedāvājumus ārzemēs. Tad viņi liek Link-Org, kam nav tiesību un licences vispār piedāvāt darbu ārzemēs, tad kaut kādi čečeni.

Sviests.