Veterinārā Klīnika Hīrons

Neieteiktu vest savu dzīvnieciņju uz šo klīniku,mēs savu kaķīti aizvedām,bij sēnīte.Pirmkārt liekas,ka nemaz nav profesioāli ārsti,slikti apietas ar dzīvniekiem,cietsirdīgi.Uztaisījām analīzes,kuras bij it kā gatavas 3.dienā,ko cits vetārsts teica,ka analīzes nevar uztaisīt trīs dienās.prasījām kopiju,nedeva,tik izšmauca naudu.Izrakstīja stipras zāles,par ko cits vetāŗsts pateica,ka ar tām zālēm varējām sabeigt kaķītim aknas:(.Un vieta atrodas kaut kādā galīgā bedrē,netīra... ieteiktu jums ļoti labus,dzīvnieku mīlošus vetārstus Veterinārajā klīnikā "Livet" Vārnu 6. Uzreiz var redzēt,ka rūpējas par dzīvnieku veselību:) gods un slava!!

V vets 25.08.2006

ja vets neievero ētiku, tad vispar man av ko teikt. Ja grib sevi izcelt, lai pārvilinatu klientu, tas ir pēdējais ko var darīt, bet tas neliecina par veta Vārnu iela kompetenci:(

R rika 13.04.2007

Piekrītu. Ļoti cietsirdīgi ļautiņi tur strādā. Mums nācās tur iemidzināt veco suņuku, un "veterināres" attieksme bija absolūti mecilvēcīga ! Nekādas lidzjūtības, rupjība un šerpums ! Kaut arī cits veterinārs no tās pašas klīnikas ir jauks cilvēks.

K Kristīne 07.02.2008

Nemaz nepiekrītu Jūsu teiktajam. Viss tur ir kārtībā un ārsti ir ļoti, ļoti draudzīgi. Ilgus gadus vedam sunīti tur uz potēm. Tagad uz vecumu viņa daudz slimo!
Un tici man, Kristīn, analīzes var uztaisīt visiem dzīvniekiem par visu. Pat mazai žurciņai, kur nu vēl kaķim!

M Mamma 03.07.2008

Kas par muļķībām. Arī manam kaķim sēnīte, un mēsskrējām veikt steidzamā analīzes, jo mājās ir mazs zīdainis. Analīzes bija gatavas dažu stundu laikā. Attieksme bija super, un arī telpas ir ļoti mājīgas, un nemaz negribas salīdzināt ar dažām citām vet klīnikām kurās emu bijusi. Kaķītim izrakstītās zāles palīdzēja, un mazo mīluli nevajadzēja iemidzināt, lai gan citās klīnikās pateica ka tas ir bezcerīgi!!!

Z zane 07.09.2009

galīgi nepiekrītu!!!
pagaidām mana pieredze ir ļoti pozitīva. protams, tur ir divas dakteres, bet tā, kas ārstē mūsu kaķi ir ļoti iejūtīga. viņa ļoti labi attiecas pret mazo zvēru, kuram nav ne mazums problēmu ar veselību, arī pret mums ir iejūtīga, cenšas mierināt, dod dažādus ieteikumus! esmu ļoti apmierināta!

J Juris 03.06.2010

Trešais suns un trešais kaķis apmeklē šo klīniku un visi ir ļoti pateicīgi dakteriem un personālam par labo un profesionālo aprūpi un iejutību.

I Inta 03.06.2010

Vai Hironā nestrādā tāda daktere Konopore Lita? Nu pie tās noteikti neiesaku vest savu dzīvnieciņu, NEMŪŽAM!