"Hipnoze un slēptās komunikācijas tehnikas" - Mani nohipnotizēja!!

Nesen uzzvanīja un piedāvāja apmeklēt kursus par "hipnozi biznesam", sākumā padomāju kārtējais joks.. Beigās attapos saņemot rēķinu e-pastā.. Kā viņi pamanījās ko tādu sarunāt ar mani? Būs tagad jādodās, jāmācās pašai........ Esiet pesardzīgi!!

R Raimonds 05.11.2014

kautkādsmurgs

R Raimonds 05.11.2014

agdhhe Никакой не murgs, весной сами ходили к ним учиться.

L Liene_K 05.11.2014

reāli muļkības, mēs paši izvelamies, kam maksāt un kur mācīties.

M Māris_V 05.11.2014

Tās ir labas apmācības. Vismaz man izrādījās noderīgas. Lektors arī labs, ja joprojām palika tas pat.s

ilmaars 05.11.2014

Tā kā gnīdas! Nevarat pa labam ko dabūt, tad izspiedīs ar viltu!

A andrissss 11.11.2014

Nesaprotu kur tāda agresija? Nu pasniedz cilvēki manipulācijas un hipnozi, tas viņu bizītis.. Uzķerties uz hipnozes tik un tā nav iespējams, ja tev ir mērķis, piemēram nebūt apčakarētam. Ja mērķa nav, paši vainīgi. :)

A amsord 11.11.2014

ar hipnozi...pavisam nemanot liek parakstīt da jebkādus dokumentus un par jebkuru summu...biju tādā pasākumā un redzēju kā tas darbojas...

AL&C 12.11.2014

Cienījamie portāla komentētāji!

Paldies par Jūsu viedokli! Uzņēmuma AL&C vārdā vēlos vērst Jūsu uzmanību tam, ka:

- mūsu apmācību programma vērsta pirmkārt uz to, lai atpazīt hipnozi un manipulācijas
- kopā ar jauniem komunikācijas veidiem un paņēmieniem, mēs apmācam arī pašaizsardzības tehnikas no tiem
- mums ir "ētikas garantijas" noteikumi, ko ievēro visi dalībnieki un biznesa treneris

Jūs varat būt droši, ka apmeklējot AL&C apmācības, Jūsu komunikācijas iemaņas ievērojami uzlabosies. Taču "kā kaitēt" savam sarunu biedram, mēs neapmācam! :-)

Iepazīstieties ar programmu un pārliecienieties paši:

Ar cieņu,
AL&C komanda