Henkel Latvia - krāpšana

Labvakar , vēlējos izteikt savas pretenzijas par "Henkel Positivus loterija 2017 " .
Esmu viena no uzvarētājiem, kura laimēja Positivus biļetes - un esmu vīlusies par to kādu pieredzi esmu guvusi braucot pēc biļetēm.
Pirms sāku izklāstīt sīkāk , vēlos uzsvērt , ka es speciāli braucu no Liepājas pēc biļetēm 12.07. !
Nonākot Šķūnu ielā 6 , mani nosūtīja pēc biļetēm uz Gustava Zemgales gatves 76 uz 10 stāvu, ieeja B2. Tomēr aizbraucot līdz šai adresei , man paziņo , ka esmu nepareizā vietā un man jādodas pēc balvas uz Vīlandes ielu 3 "Best Marketing", protams nokļūstot Best Marketing telpās, pārstāvji mani nosūtīja tālāk uz Baronu ielu 33. Protams aizbraucot uz šo addresi , neviens uz vietas nebija un atgriezos uz Liepāju BEZ BIĻETĒM. Turklāt , braucot uz šīm vietām , pirms tam centos saszvanīt , un tomēr nesekmīgi.
Ja godīgi , esmu vīlusies un vienlaicīgi dusmīga , jo ja tiešām šīs biļetes eksistē , tad man bija tiesības viņas saņemt , nevis mani sūta no vienas vietas uz otru. Un cik noprotu pēc loterijas noteikumiem, tad ja uzvarētājs neizņem balvu , tad šī balva paliek Henkel Latvijas darbiniekiem. nu tad lūdzu.