www.sudzibas.lv Hemat Sia Slikts serviss

Hemat Sia - Slikts serviss

2017 gada 17. Maijā rīgā brīvības gatvē 220/2 firmā sia "hemat" iegādātie ortopēdiskie apavi (kurpes) salūza pēc pusotra mēneša. Bojājums bija zoles daļā, kur ir savienoti divi materiālu veidi - plastmasa un gumija. Kad 11. Jūlijā tos aizveda atpakaļ uz veikalu un lūdza samainīt pret citiem, tad tika izvirzītas pretenzijas, ka apavi ir nonēsāti. Lai arī augšējā daļa ir kārtībā, tad zoles neizturība pēc tik neilga laika liek domāt, ka veikalā tiek pārdoti apavi jau ar defektiem. Paša pārdevēja attieksme bija nepiedienīga un kompromiss šajā lietā netika atrasts. Lai turpmāk varētu rast skaidrību par šo lietu ir uzrakstīts oficiāls iesniegums firmai ar pretenziju par nekvalitatīviem apaviem. Ja atbilde netiks saņemta tuvākajā laikā, tad tiks iesaistīts patērētāju tiesību aizsardzības centrs

D

TasEsLV 13.07.2017

Lielos burtus var izslēgt ar to pogu ,kas atrodas spiedpogu-plakandēļa kreisajā pusē ar uzrakstu "Caps Lock"

A Apvainota pircēja 29.10.2019

2019.gada 29.oktobrī aizbraucu uz firmu Hemat, kura atrodas Brīvības gatvē 220, Rīgā. Jau ieejot veikalā mani sagaidīja sieviete ar jautājumu: ko vajag? Mēģināju izskaidrot situāciju un to ko man vajag. Mani pārtrauca pusvārdā un noprasīja, vai man vajag pašai. Atbildēju, ka vajag citam cilvēkam (runa ir par ortrozi potītei). Tad šī sieviete izgāza savu žulti pār mani: viņa man neko nerādišos, priekš manis nekā neesot un man neko nedošot. Es saku, dot man neko nevajag, neesmu ubags, atnācu nopirkt. Viņa atbalstot ubagus pie baznīcas un es neesot savās mājās! Vēlreiz lūdzu, lai parāda man interesējošo preci. Teicu, tad prom neiešu, kamēr viņa apkalpos klientu (mani). Šī sieviete man piedraudēja ar policiju, es-ar televīziju. Tad nu nāca superīgs teiciens: es esot padomju produkts, kurš mākot tikai sūdzēties. To teica sieviete manos gados! Vēlreiz atgādināju par savu vajadzību. Teicu, ka man līdzi ir daktera veikti mērījumi, ka varētu paskatīties. Saņēmu uzķērcienu, lai ejot tur, kur dakteris mani sūtījis. Viņa esot ārste. Nezinu-teica taisnību vai meloja. Vienalga, kas būtu pēc profesijas, tāda attieksme pret pircēju nav pieļaujama. Ja vēl tiešām viņa skaitās ārste, tad teikums, ka viņai esot vienalga, kā cilvēks ar sāpošu kāju un no laukiem, lai nokļūst pie viņas. Es esmu pret tautiešu aizbraukšanu no Latvijas, Bet šitai žultainajai, nekorektajai cilvēku nīdējai es pati nopirktu biļeti uz neatgriešanos. Iesaku, ja gribat dzirdēt apvainojumus, tad dodieties uz firmu Hemat, kur strādā šī būtne bez piespraudes ar vārdu.

J Jelena Furmane 25.04.2023

Absolūti līdzīga situācija 2023.g. 25. Aprīlī. Kur tik slikti audzināti, nelaipni cilvēki vienā no Eiropas galvaspilsētām! Kauns.

M mjauks 13.09.2020

Vai Dacei K izdevās atridināt problēmu?