www.sudzibas.lv Helvetia Apotheke Krāpšana, uzmācīgs mārketings. Sūta preces, kuras vispār neesam pasūtījuši.

Helvetia apotheke - Krāpšana, uzmācīgs mārketings. Sūta preces, kuras vispār neesam pasūtījuši.

2020. Gada vasarā man piezvanīja no šīs kompānijas un piedāvāja iegādāties magne b6 vitamīnus par 4,99 + piesolīja dāvanu. Diemžēl piekritu. Pēc sūtījuma saņemšanas veicu apmaksu atbilstoši sūtījumam pievienotajam rēķinam un viss. Tagad šī kompānija man sūta preces, kuras neesmu pasūtījusi. Nu jau ir atnākuši 3 sūtījumi, kas vienkārši tiek iemesti manā pastkastītē. Neesmu slēgusi nekādu līgumu ar viņiem un neko neesmu pasūtījusi. Kā lai tiek no viņiem vaļā.

N

D diāna92 28.06.2021

Man bija tāda pati problēma, kad piekritu pirmajam sutijumam kopa ar davanu.
Ka ari telefonsarunā man tika minēts, ka JA turpmāk ko vēlēšos sūtīt, lai zvanu un poesaku velamo preci. Protams es to nedarīju, tacu sutijumi saka nakt pasi.
Gribeju aizsutit atpakal, pastniece pateica, ka jaapmaksa atpakal sutisana - kapec man tas butu jadara, jaa neesmu neko pasutijusi? Pec tam jau skatos zvana Intrum kompanija ka tresa persona no paradu piedzineju puses. . .
Saku zvanit Helvetia-paludzu lai man uz epastu atsuta musu pirmo telefona sarunu, kura es itka esmu piekritusi visiem sutijumiem (jo zvanot viniem automatiskais atbildetajs pasaka, ka visas sarunas tiek ierakstītas), man pateica ka atsutis.
Pec 15 min mana epasta atnak vestule, ka tehnisku iemeslu del telefonsarunu nav iespejams atsutit un mans parads tiek anulets. Sazvaniju treso pušu kreditorus, tik tiesam vairs nav.
Secinajums - ja Tu zini ka neesi vainigs, ej uz prieksu - tev ir savas tiesibas un taisnigumu.
Un es starp citu ari piedraudēju ar PTAC.

D diāna92 28.06.2021

Aizmirsu piebilst, ka par pirmo sutijumu kopa ar davanu es samaksaju.

T Teiksma Vevere 03.05.2022

Takā esmu bezdarbnieks varu pieņemt tikai bezmaksas sūtījumu. Es lūdzu sūtīt atpakaļ adresātam,ja sūtījums ir par maksu