www.sudzibas.lv Helvetia Apotheke Izsūta preci un rēķinu, kuru mēs neesam pasūtījuši

Helvetia Apotheke - Izsūta preci un rēķinu, kuru mēs neesam pasūtījuši

Sūdzība, par firmu "Helvetia Apotheke".

Apmēram 3 mēnešus atpakaļ, tas bija 2020. Gada aprīlī.
Man pazvanīja no šīs firmas un pierunāja pasūtīt (omega-3 un d vitamīna) ,
saņēmu un apmaksāju šo sūtījumu.

Bet, turpmāk katru mēnesi man pienāk sūtījumi no šīs "Helvetia Apotheke" firmas, kurus es neesmu pasūtījusi.
Piezvanīju un palūdzu vairāk šos produktus un arī neko citu nesūtīt, bet sūtījumi turpina pienākt.
Sūtījumi nepienāk caur "Latvijas pastu", bet tiek iemesti dzīvokļa pastkastītē.
Katrā sūtījumā ir kategorisks pieprasījums apmaksāt rēķinu.
(viņu atpakaļ adrese ir: Rīga, LV-1044, a/k 31; telefons: 66013010)
kā tikt no šīs krāpnieku firmas vaļā?
Ināra Lisovska, Ogre.

I

A AndeleMandele5 22.07.2020

Tajas aptiekas vispar ir liela mafija

X xctaps 22.07.2020

Sutiet ierakstitu vestuli ar lugumu parstat sutit sutijumus.

Džozefīne 22.07.2020

L Livva 22.07.2020

Kur prāts sūtīt ko no tādiem, kas uzmācas par telefonu? Turklāt viņu izplatītājas ir šausmīgi nekaunīgas un rupjas, piezvanīja man kaut kāda Solvita vai Solveiga, jau sarunas sākumā paceltā tonī teica, ka man pret viņu esot kaut kādi pienākumi.

kak tak to 23.07.2020

E eisha 18.08.2020

Man bija līdzīgi. Es viņus sazvanīju un viņi teica,ka jāsūta preci atpakaļ un,ka sistēmā atzīmēs, ka man vairs neko nevajag sūtīt.

M Mailo 22.10.2020

Ja Jums sūtīs caur Jūsu gribēto Latvijas PASTU, tad būs par katru sūtījumu klāt pasta uzcenojums 4, 99! tas Jums labāk patiktu? Padomājiet modernāku pieeju, vai nav forši, ka nekur nav jāiet, rindā jāstāv, bez saskares ar citiem, laiks nav lieki jākavē!? Picu kad piegādā uz mājām, tač, arī forši!