www.sudzibas.lv Helvetia Apotheke Apgalvo, ka pārstās sūtīt sūtījumus, bet turpina piegādāt

Helvetia apotheke - Apgalvo, ka pārstās sūtīt sūtījumus, bet turpina piegādāt

Nevienam sūtījumam nav pat datuma ārpusē vēstulei, kā normāli tam būtu jābūt - ja vēlētos aizsūtīt atpakaļ neatvērtu paku, un orientēties kura datuma sūtījums šis ir bijis...

Pēc 2x komplektu saņemšanas, no kuriem pēdējo aizsūtīju atpakaļ (apmaksājot atpakaļceļu, protams - 5 e) , ar atbilstoši aizpildītu iesniegumu, pārtraukt sūtījumus. Uz ko uzņēmuma pārstāve atbildēja, ka jā, vairs nesūtīs, tikai pēdējais esot aizsūtīts (kurš, būtībā bija tieši tas, kuru aizsūtīju atpakaļ par savu naudu) .

Un pēc kaut kāda mēneša pienāca vēl viena paka, kuru es negrasījos apmaksāt, jo nebiju pasūtīJusi.
Protams, pēc tam sāka pienākt brīdinājuma vēstules. Ok, kau tkādu laiku ignorēju arī tās, bet tagad apskatījos, ka šie krāpnieki summu no 4.90 jau uzaudzējuši un 9.90... Man likās, tā. Okay, samaksāsim šo, bet ja tas turpināsies tad es nezinu.. Vai nu pilnīgs ignore, vai tikai tiesas darbi/policija? !

Neesmu cilvēks, kuram šķiet pieklājīgi zvanīties un lamāties. Bez tam, daudzas kompānijas caur internetu piedāvā arī normālas lietas, pakalpojumus, konsultācijas... Negribētu teikt, ka ir forši dēļ šādiems krāpniekiem (kuri vēl piedevām atklāti melo, apgalvojot, ka firma atrodas Čehija, lai arī kad paskatās internetā, tā atrodas kaut kur Slovēnijā) , utt. Utt..

Nezinu, gribu redzēt, kāds būs rezultāts apmaksātajām soda naudām... Kas kopā sastādījušas jau - 15 eiro no manas kabatas, par lietām, kuras es neesmu pat izmantojusi...

A Aleksandra Bokova 07.02.2021

Es jums ieteiktu pazvanīt pa telefonu uz pašu firmu un pieklājīgi pateikt ka atsakaties no sūtījumiem. Man mammai arī 2x bija pienākuši sūtījumi no šis helveticas un izdevās visu atrisināt.

Я тоже так попалась на их удочку,пришлось 25 евро заплатить не за что

P Peteris1991 09.03.2021

Ka atrisinajat problemu . Man laikam tada pati nelaime buus . Zvanija aptauja davanina . Pats nesaprotot piekritu par tie 4.99 . Pirma paka atnaca itka kopeja summa produktu 24.99 ar atlaidi 4.99 . Bet ik pec 20 dienam sutisot vel .bet domajam jau ka izsutijusi jau kadas 5 pakas jo nau ne datumu nekaa . Un apstiprinajis pirmo davanu paku biju pirms jauna gada.

D DaMiss 09.03.2021

Es arī iebraucu ar viņiem auzās. Piezvanīja no rīta, pamodināja, piestāstīja pilnu galvu, un es tā īsti neatmodusies piekritu tai izmēģinājuma pakai. Teica tak,ka jebkurā brīdī varēs atteikties. Pēc tās atsūtīja vēl vienu paku. Apmaksāju. Zvanīju, lai atteiktos. Sieviete atbildēja,ka vēl viena paka ceļā, bet pēc tam gan vairs nebūšot. Saņēmu arī to, samaksāju. Šodien atkal paka pastkastē. Tagad lasu visādus brīnumus par viņiem internetā. Nu ir skaidrs,ka mani llgi čakarēs. Dusmas pamatīgas, vēl arī īsti neesmu izdomājusi, kā no viņiem vaļā tikt... Tā kā noteikti atsakiet,ja šie jums zvana!