Helloriepas.lv - krāpšana

Bezkaunīgākais krāpnieku birojs. Neuzraujieties kā es!!! Joprojām cīnos ar šiem. Pagaidām legālā ceļā. Ja nesanāks, iešu citus ceļus, jo summa ir liela. Sliktākais, ka Latvijas apstākļos, lai apturētu šādus kropļus, vajag ļoti daudz laika. Tikmēr interneta lapa darbojas, pasūtījumi tiek pieņemti un krāpšana turpinās.

B

N Niks 15.01.2012

Bet kas noticis?

R roby 28.10.2012

pasūtīju riepas pa telefonu ar pirmo sniegu - 26. oktorbī, dabūju tās 2 dienas vēlāk. nekādu priekšapmaksu man neprasīja.
riepas nokian hakkapeliitta r - labākās ziemas riepas pēc ekspertu vērtējuma, pirms tam un paralēli zvanīju uz ap 50 citiem kantoriem - nevienam nebija. un pie helloriepām sanāca lētāk kā citur. jau izmēģināju uz ceļa, super riepas.
velns viņu zin, varbūt jums vienkārši nepaveicās.
vienīgais mīnuss bija, ka 3 riepas ražotas somijā, 1 krievijā. pie tam 2 no tām 4 mēnešus vecas, pārējās 2 gadus vecas, taču kvalitāti šajā gadījumā tas neietekmēja.