www.sudzibas.lv helikopters Veikala "Viss pa 1 ls" šmaukšanās

helikopters - Veikala "Viss pa 1 ls" šmaukšanās

Aizvakar es nopirku veikalā pa latu bērnam helekopteru, spraudes un termometru, čeku visur izmeklējos, bet nekur neatradu. Šodien aizgajām uz to pašu veikalu, jo krustmeitiņa paprasīja tādu pašu helikopteru. Pie veikala nekā nevarēju pierunāt bērnu atstāt ratos helikopteru, nu bet nekā nevarēju pierunāt, speciāli paņēmu uz rokām un pateicu bērnam, lai ieejot helikopteru turētu priekšā, lai būtu redzams. Pārdevēja redzēja, kā iegājām. Es paņēmu turpat blakus pie kases tādu pāsu tik dzeltenu helikopteru krustmeitai, un noliku bērnu uz mirkli lai dabūtu no somas naudas maku, lai samaksātu. Bet pārdevēja maksāt arī par to helikopteru, par kuru es aizvakar jau esmu maksājusi. Es pateicu, ka nopirku šajā pašā veikalā aizvakar un parādīju, ka helikopteru es jau esmu līmējusi un ka helikopters jau ir ar smiltīm un pa peļķēm izbraukājis. Uz ko viņa pateica, ka neesot redzējusi jo tikai šodien ir izgājusi no atvaļinajuma, ka ieejot veikalā mums neredzēja ka mums ir helikopters, un uz to ka helikopters jau ir līmēts un ar laisu nekā nenoreaģēja. Pie tam šodienas pārdevēja pat neiedeva čeku par to, ka esmu noprikusi vēl vienu helikopteru. Es saprotu, ka varbūt helikopters nav no dāragajiem, bet vienalga, ja es neko neesmu zagusi, par visu samaksāju un neredzu iemeslu atkārtoti maksāt!

G Galīgsstulbums 17.06.2011

A bēŗnu pie veikala ieejas atstāt nevar, ne? Un paprasīt kaut vai tai pašai pārdevējai lai pieskata ar nevar, ne?

M Maija 17.06.2011

nu tikai tāds bezatbildīgs vecāks kā tu tā var izdarīt.

G Galīgsstulbums 17.06.2011

Tad vajadzēja mājās atstāt.

T ToGalīgsstulbums 17.06.2011

Iznāk tā, ka cilvēkam jānēsā līdzi desmitiem kilogramu pirkuma čeku, lai veikalā viņam neģērbtu nost bikses, kurpes, u.t.t.jo tādi paši ir pārdošanā.

C cirvis 18.06.2011

Tāpēc laikam esam galīgā pakaļā, ka mums tik stulbi pircēji...