www.sudzibas.lv Heļgas Salons Ņirgāšanās par veciem cilvēkiem

Heļgas Salons - Ņirgāšanās par veciem cilvēkiem

Pārsteidzoši, ka " mūsu laikos" darbiniece (šajā gadījumā viņu sauc JANA) var pateikt šādu frāzi :" Ja nepatīk, ej citur!" Domāju, salona īpašnieks nebūtu "priecīgs" ko tādu uzzināt...Bet stāsts ir par ko citu. Aizvedu savu vecmāmiņu apgriezt matus, izstāstīju diezgan precīzi un ilgi kādu rezultātu mēs abas vēlamies. Runāju latviski, friziere arī latviete ... tā kā domāju, ka nekādu pārpratumu mums nebūs. Vārds pakāpenisks matu griezums droši vien frizieru leksikā ir saprotams. ...pēc kāda laika atgriezos salonā pakaļ vecmāmiņai UN biju dikti pārsteigta par to, ka " uz galvas" nekas tas, par ko vienojāmies nebija ticis darīts, tikai izķēmots vecs cilvēks. JANA zvērēja, ka esot fēnojusi matus un taisījusi frizūru. Taču vecāmāte pēc tam (uz vietas viņa nebija galīgi ieinteresēta kasīties, bet labāk tikt ātrāk prom, lai vēl vairāk viņu neizķēmotu) man apgalvoja, ka neko tādu JANA nav darījusi - " Viņa nefēnoja, bet tikai raustīja man tos matus ar tām īpašajām šķērēm." Tad varat iedomāties pēc kā viņa patreiz izskātās. Šīs pakalpojums mums izmaksāja 6 Ls (ņemot vērā, ka mati arī tika jau pirms tam izmazgāti mājās)... Tā kā, ja gribiet vienkārši pasēdēt frizieres JANAS krēslā un tikt izķēmotiem par Ls 6, laipni lūgti SIA Heļgas salons, BET, JA NEPATĪK EJIET CITUR :)

F

T Točno 24.09.2011

Točno, bomžu bars, par 6 latiem grib izveidot frizūru!Maksā 60 latus, būs arī frizūra.

S Sauliite 24.09.2011

Ja jau rezultāts nepatika, kāpēc maksāji?

I Ilona 24.09.2011

Tu, Tocno -- debils, neko gudraku nevar pateikt .

T Točno 24.09.2011

Vēl viena bomzene uzzīmējās!Labvakar čmošņica Ilonka!

A art 25.09.2011

"Vēl viena bomzene uzzīmējās!Labvakar čmošņica Ilonka!"

A kas tu pats būtu? Nilljonars vardā Idiots? Vai pats gudrākais un bagatakais kas te ar "bomžiem" metājas? Aci pret aci arī butu tik pat drosmīgs?

B Bomzene 27.10.2011

Pensionāriem griešana par 6 Ls - tā rakstīts ... Tad vajag cenrādī norādīt, ka pensionāriem matus nefēno, nemazgā utt.
Un tu Jana pati, acīmredzot, esi bombzene, ja jau tādus komentārus atstāj ;) un bombžiem matus griez... Laikam, bombžu salons .. :) :) ;)