HeBer, SIA - Ivo Heniņš Mikroautobusu un kravas auto noma - Krāpšana, slikts serviss, melošana

Nepatīkams pārsteigums jau bija no sākuma, ka SS.com sludinājumos Busiņš bildēs bija sakopts un izskatījās labā stāvoklī, bet dzīvē tika iedots ļoti norūsējis ar korekti nestrādājošām durvīm, gaisa kondicionieri, ātruma pārnesumu, radio u.c. lietām.

Īpašnieks pa telefonu teica vienu summu, bet beigās bija jāmaksā pavisam cita summa, kā arī teica, ka busiņam neesot nekādu problēmu un viss strādājot labi.

Pēc aptuveni 30km nobraukuma un degvielas uzpildes Busiņš apstājās un vairs nebija iespējams piedarbināt.
Īpašnieks atbrauca ievilkt un piedarbināja busiņu, bet pēc tam atteicās savākt busu un atdot drošības naudu un īres naudu uz vietas. Par degvielu vispār atteicās atdot naudu.
Nācās busiņu dzīt uz Rīgu un degvielu pašiem sūkt nost.

Attieksme no īpašnieka un uzņēmēja pretīga, kā arī ļoti augstprātīga.

ē