www.sudzibas.lv Healthy JOY apkalpošanas kultūra

Healthy JOY - apkalpošanas kultūra

Labdien!
Dalos pieredzē Salons Healthy joy piedāvātā: Aparāta ekspress pedikīra un nagu pārklāšana ar “Shellac ” piedāvājuma izmantošanā.
Izvēle ir Tavā ziņā.
Pirms apmeklēju salonu Healthy joy, rūpīgi iepazinos ar to web. Tas bija mans pirmais šī salona apmeklējums, tāpēc vēlējos ko vairāk uzzināt. Ar uzņēmumu filosofiju viss kārtibā. Pat sava SPA etiķete definēta, bet vai to paši ievēro, spreist pašiem.
- Ierados salonā 15 min ātrāk. Salona etiķetē teikts: Uz masāžas salonu vēlams nākt 10 minūtes pirms noteiktā laika, lai nobaudītu tēju pirms procedūras, atslābinātos un sagatovotos procedūras baudīšanai. Laiks bija brīvs, noskaņojums nevainojams, atnācu ar ātrāk. Adminisratore neierādīja pat kur man uzgaidīt. Par tējas baudīšanu ne viena vārda. Pati atradu kur apsēstis un gaidīt savu procedūru.
- Atnāca meistare. Aiz vārda "Labdien!", sekoja teikums"Možno po ruski?" Tālākā komunikācija noritēja tikai krievu valodā. Nekādu problēmu, pārvaldu 4 valodas.
- Pedikīra kabinetā, visas procedūras laikā bija atvērto durvju diena. 40 minušu laikā nāca un izgāja vismaz 5 reizes dažādi cilvēki- te pēc lakas, te pēc instrumenta, te pēc aparāta. Nedomāju, ka pedikīrs ir publisks pasākums. Ja tas tā nav, tad nevajag ierīkot atsevišķu kabinetu.Visi varējām bariņā sēdēt un dalīties ar VISU:)
- Vismaz 1/2 pakalpojuma sniegšanas laika,meistare cītīgi nopūlējās reklamēt salona pakalpojumus, pasākumus un preces. Ja godīgi, kam man to visu dzirdēt. Teicu,ka web lapā visu jau izlasīju, taču pašreklāmas plūdi nebeidzās.
- Pēdu apstrādei ar aparātu,tika veltītas 4 minūtes. Nez vai tik īsā laikā tika noņemtas visas atmirušās šūnas, kā solīts piedāvājumā. Neesmu speciāliste, neņemos pārstrīdēt. Izjūtas liek manīt, ka viss netika veikts kā nākas.
- Shellac noturējās 1,5 nedeļas. Laikam jauns rekords.
- Visam kā SPA etiķetes kulminācija 6-tā.durvju atvēršana un paziņošana, ka nākamais klients ir atnācis. Man puskrāsoti nagi, pilna galva brīņišķīgajiem salona pakalpojumiem, acu priekšā nebeidzamie zirnekļu tīklu vijumi pār apbrīnojami daudzajām griestu lampām.
Paldies salona Healthy joy kolektīvam, jūs, nudien, visi centāties man sagādāt neaizmirstamu piedzīvojumu.