AtrisinātaHealthcare Trade ORIOLA Rīga

Iesaku minētā uzņēmuma vadībai pievērst uzmanību šī produktu menedžera komunicēšanai ar klientiem. Tai vietā, lai palīdzētu, kad rodas problēma ar firmas tirgoto produkciju, izplūst kaut kādās dīvainajās runās, aizrāda, kropļo vārdus un uzvārdus, bet kronis visam - ieliek Google klientu vārdus un tad sūta viņiem meklēšanas rezultātus! Tā saucās palīdzība produktu lietošanā??? Par ko tad tam ķēmam maksā - par googlēšanu un pircēju apsaukāšanu zem svešā vārda visādos sūdzību portālos? Vai viņš tāds tikai martā paliek - kā apgribējies kaķis? Tad, cien. vadība, viņu tādos periodos ir jāsūta atvaļinājumā! Bet ja viņš tāds ir vienmēr, tā jau klīnika un paši saprotiet, kur tad viņu jāsūta šajā gadījumā...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.05.2016

Uzņēmuma Healthcare Trade ORIOLA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

L

Komentāri (4)

E elina 09.03.2010

hehe, tā smējusies sen nebiju. paldies par jautrību:)))

B BM 10.03.2010

Paziistu arii sso kuili! Pretiigs tipinnss! Kaa vinnu vadiiba, turklaat kriizes apstaakllos, veel darbaa tur??? Galiigi sviestains debiils.

A administrators 15.10.2010

skaidrības pēc ievietošu te godātās Margaritas Galēras kundzes saraksti, lai tad visi ar redz, kāds īsti "google datu zombētājs" ir ši persona, par kuru tapa ši aukstasinīgi-iznīcinošā sūdzība, proti, sūdzība ne par ko:
________________________________________
From: Margueritte [slēpt]@margueritte.eu]
Sent: otrdiena, 2010. gada 9. martā 10:30
To: Zvirbulis Vilnis
Subject: RE: Internet Request http://www.medela.com

Galera ir kuģis ar vergiem, bet mans vārds ir Margueritte Gallere, kā arī rakstīts jums pārsūtītajā vēstulē angļu valodā! Un es nekur nerakstīju, ka lietoju ne for short-term and occasional use. Vienalga brūk nost ļoti ātri jau otrais pēc kārtas. Ja tas domāts novietošanai plauktiņā un samīļošanai vien, tā arī saitā jānorāda. Bet es eju pirkt Avent. Nožēloju tik, ka patērēju tik daudz naudas un laika Medela apšaubāmās kvalitātes produkcijai. Paldies par superīgu atbalstu, kuru sniedzot, pat vārdu nemākat pareizi pārrakstīt vai pārkopēt.

________________________________________
From: Zvirbulis Vilnis [slēpt]@ORIOLA.com]
Sent: Tuesday, March 09, 2010 10:15 AM
To: [slēpt]@margueritte.eu
Cc: [slēpt]@medela.ch
Subject: FW: Internet Request http://www.medela.com

Dear Ms Margueritte Gallere,

We are so sorry that breast pump Mini Electric doesn't cover completely your needs, but I would like to respond according with conditions that are described in Mini Electric user manual. "This small electric breast pump offers optimal com fort for expressing breast milk at home or on the go. Ideal for short-term and occasional use. Mini Electric has 6 month warranty." If you need breast pump for longer support during the all breastfeeding period we will suggest you a breastpump Swing TM.
with best regards:

Cienījamā Margarita Galera!

Mums ir patiesi žēl, ka piena pumpis „Mini Electric” nespēj pilnībā apmierināt Jūsu vajadzības, tomēr vēlos atsaukties uz nosacījumiem, kas aprakstīti šīs ierīces lietošanas instrukcijā, citēju : “Šis nelielais piena pumpis sniedz optimālu komfortu atslaucot pienu kā mājās tā ārpus tām. Ideāls īslaicīgām un retām lietošanas reizēm. Sūknim „Mini Electric” ir 6 mēnešu garantija.” Ja Jums ir nepieciešams nodrošināt atbalstu Jūsu bērna barošanai ar krūti ilgākā laika posmā, tad iesakām Jums iegadāties piena sūkni „SWING”,
ar cieņu:

Vilnis Zvirbulis
Product Manager
Healthcare Trade
ORIOLA RIGA
Dzelzavas iela 120M
LV-1021 Riga
Latvia
Tel.: +371 67802450, 67802463
Fax: +371 67802460
Mob:+371 26302316

-----Original Message-----
From:
Sent: otrdiena, 2010. gada 9. martā 9:18
To: Zvirbulis Vilnis
Subject: FW: Internet Request http://www.medela.com-----Original Message-----
From: [mailto: @medela.ch]
Sent: Tuesday, March 09, 2010 9:02 AM
To:
Subject: FW: Internet Request http://www.medela.com


Dear ...

May we kindly ask you to handle this request directly and to support this mother.

Thank you.

Have a nice day.

Kind regards,

C... a (in absence of Ch...tte)


Ch...tte A...l
International Sales & Business Development

Medela AG
Medical Technology
Lättichstrasse 4b
6341 Baar / Switzerland
Phone +41 (0)41 769 51 54
Fax +41 (0)41 769 51 [slēpt]@medela.ch
www.medela.com

N no coments 21.09.2011

Nav te ko komentēt, viss ļoti vienkārši māte nopērk pati nezin ko ...un tad visi vainīgi! Tipisks atgadījums!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes