www.sudzibas.lv Hawk Computer Neveic kvalitatīvu darbu

Hawk Computer - Neveic kvalitatīvu darbu

Aizvedu uz salonu "Hawk computer" savu personālo datoru, lai pārinstalē viņu. Atvedu mājās atklāju visādus brīnumus, jo tad viņam rādija zilu ekrānu, tad tabulas visādas meta laukā, tad vispār bija melns ekrāns un nekas nenotika, zvanīju IT puisim Jānim, kurš instalēja, viņš sacīja,ka viņš slims tagad esot un tas viss pāriešot, tā mēdzot gadīties.
Laikam, tas nekas,ka savam darbam dod gada garantiju...
Tad kad dators jau galīgi beidzās nost, aizvedu atkārtoti uz šo centru, tikai šoreiz palūdzu citu meistaru apskatīt datoru. Meistars vārdā Hermanis teica,ka datoram nekas nekait un neesot nekādas vainas, tikai putekļus iztīrīja, samaksāju par šo pakalpojumu 3Ls. Satikt viņu nevarēju, jo viņa nebija uz vietas. Atvedu mājas datoru, iepriekšējās tabulas vairs nerādījās, bet nu sākās jaunas nedienas.. Dators rādīja, ka zems atmiņas līmenis, lai gan pirms vedu uz remontu izdzēsu daudz failu laukā un iepriekš šādas problēmas nebija, parādījās jaunas tabulas, cik saprotu instalētais windows xp ir nelegāls un kaut ko validēt vajagot... dators mēdz sastingt un radīt palēlinātas skaņas, tāda sajūta,ka tūlīt būs beigts. Jau kādu laiku mēģinu pa labam nokārtot šo problēmu, bet pēdējam meistaram nav laika. Esmu vīlusies un neiesaku nest savus datorus uz šo vietu.

Ps. Pats labākais, ka nevarot tā būt kā es sakot, kad piedāvāju bildes nosūtīt uz e pastu, adresi tā arī nesaņēmu.
Pievienoju vienu no bildēm. Domāju,ka atradīsies zinoši cilvēki,kas varēs paskaidrot kā rīkoties..

E edgars_rom 28.02.2012

Nu redz tagad tu izmanto nelegālo windovs kopiju.Bildē redzams:) Var redzēt, ka meistars ar tiko 9 klases beidzis..Datora tīrīšana šo problēmu nenovērsīs..

V Vīra draugs 09.04.2012

Pārinstalē windows... labākais variants visu vajadzīgo pārnes uz D disku, pēc tam nones C disku pilnībā, noformatizē un uzinstalē jauno windowsu nav ko tur jāties)))

Don McKay 09.04.2012

Сдали Хавк "на край". Ставят клиентам пиратский софт. =)
Пользовался услугами данной канторы, при покупке компа и составляющих. Жалоб нет. Что касается ремонта и програмного обеспечения, то делаю все это сам.
Если кому в Цесисе нужна помощь в пере-установке программ, диагностике - 8-10 лс, чистке (програмнойфизической) - 2 лс, замене составляющих -5 лс, пишите на [slēpt]@inbox.lv, сделаю.