Hartvik F Treilers Jūrmala - Slikta pārtika

Marta sākumā nedēļas nogalē iepērkos Hartvikf gaļas veikalā Jūrmalā, pie mazas maximas Lielupē netālu no rimi, kur stāv tā saucamais treilers, kurš tirgo dažādus gaļas produktus - desas, cisiņās, pusfabrikātus u. T. T. Nopirku 1 kg vīnes desas, pēc to vārīšanas ar grūtībām varēju noņemt to sintētisko apvalku, ir arī bijusi dīvaina drusku salda garša. Pēc to ēšanas man parādījās problēmas ar gremošanu un es sapratu situāciju - cisiņas ir vecas un izskatās ka ar beigto derīguma termiņu. Pirms tam biju dažas reizes Hartvikf veikalā Rīgā, un tur it kā viss bija garšīgi. Manuprāt tirgot vecas cisiņas Jūrmalā par 10 euro 1 kg kā Norvēģijā vai Monako ir nepieklājīgi, tagad vairs neiepērkošs tur tajā treileri ar veco gaļu.

D