Hanza līzings

Cilvēki, nekad mūžā nepērkiet auto caur šo zagļu un krāpnieku bandu, savādāk varēsiet risināt savas problēmas tālāk tiesā. Nopirku auto uz līzinga minētajā iestādē, gribēju izpirkt pirms laika, bet viņi man atteica. Paskaidrojumus sniegt arī atteicās - mašīna viņiem esot "uzdāvināta".

U uldy 24.05.2004

drosi vien neko neesi maksaajis laikaa... :)pats kraapnieks.man un veel 500000 klientiem problemu nav bijis...

A Anna 26.05.2004

Man arī nav problēmu ar Hanzalīzingu, ļoti laba attieksme.Jāmaksā laika un vissbūs ok:)

P persona 10.07.2009

izskatas ka tur tagad strada kada neprofesionala banda. es pat 20 ls men lizingu nevaru panemt pie 400ls ieņemumiem.

. ....kl 10.07.2009

Man ar nav problēmu bijis ar Hanza lizings. Grbēju visu atlikumu uzreiz nomaksāt, sazvanijos... man uz e-pastu atsūtija gala rēķinu un bija laiks nomaksāt 20 dienu laikā. :))

A Ansis 10.07.2009

Hansa Lizingu man ar nav bijusas broblemas, loti pretimnakosi un atsaucigi. Pat par kavejumiem visu var sarunat.

Viens no labākajiem Lizingiem!!!
Cepuru nost pat grūtajos laikos!!!