S Saša 21.07.2009

Klausies taus sitas suuds nerulee ko tu te murgo es tev pa kupri sadošu :D :D :D D: D:

I Inga 24.08.2009

Jā laikam šis kantoris nesīs sliktu slavu, jo mana paziņa tur mēgināja pastrādāt pie viņiem autoservisā, nostrādāja laiciņu un samaksa ar galiem.

I Ivars Leja 31.08.2009

Kaspars Bertāns - krāpnieks, parādā labu summu, bet ne ko nevar izdarīt :S

O o 27.03.2011

www.sabojaauto.lv

A automoto279 02.05.2015

SIA"AUTOLIENE" vai kbl.lv Sakarā ar to, ka mans auto ir remontā un ir nepieciešams turpināt pārvietoties ss.lv atradu sludinājumu par auto nomu.Pa telefonu izklausījās sakarīgi. Auto uz nedēļu par 80.00 eur + drošības nauda 50.00 eur. Ejot saņemt auto man paziņoja, ka drošības nauda tiks atgriezta pēc mēneša( ja nebūs sodi un fotoradari). Piebrauca auto, vizuāli viss ok. Sāku braukt un sapratu, ka auto ir pilnīgs lūznis - auto ir bez jebkādas riteņu savirzes - riteņiem esot taisni stūre ir sagriezta, sajūga pedālis strēgst, ātrumi pārslēdzas no 3-4 mēģinājuma un pēc skaņas ko dzird liekas, ka motors tulīt izjuks pa detaļām. Braucot jutu, ka auto pa ceļu "peld", apskatījos vai visi šķidrumi ir pietiekošā daudzumā un atklāju, ka motors viss eļļains - gar vārsta vāku pilnīgi pludo eļļa, un lielākais atradums bija plaisa pie amortizātora glāzes - atradu iemeslu auto "peldēšanai". Silti iesaku izvairīties no SIA"AUTOLIENE" vai www.kbl.lv, kas atrodas Rīgā, Lielirbes iela 17a-10, Tallinas iela 92a-2a, tel. 28681111, 26181111, 28661111 - tie ir pilnīgi app***ji!

J JuristuBiedrība 02.05.2015

Sveicināti,
Visiem, kuriem ir problēmas ar uzņēmumiem autoliene, kbl.lv, hanzabrokeri lūdzam rakstīt savas problēmas aprakstu un situāciju. Pavisam nesen tika atklāti būtiski pārkāpumi šo uzņēmumu darbībā un tiek apkopota visu maldināto un krāpto cilvēku informācija. Turpmākai lietvedības nodrošināšanai Civilprocesa, vai Kriminālprocesa kārtībā. Lūgums visiem, kuri ir cietuši no Kaspara Bertāna darbībām, vai arī ir saistījušies ar uzņēmumu un var klasificēties, kā cietušie, lūdzam atsaucieties, katra situācija tiks izvertēta atsevišķi un pievienota lietas materiāliem. Konfidencialitāti garantējam.

N neapmierinātais.. 25.04.2016

Sveicināti JuristuBiedrība &citi

Pirms 2,5 gadiem ar sievu nonācām finansiālās grūtībās, vajadzēja pārdot mūsu mašīnu un paņēmām mašīnu no kbl.lv. Kopumā bija 3 mašīnas no sī kantora. Pirmā bija slikta, ieguldijām naudu un galu galā tik un tā noplīsa. Tad paņēmām otru, ar mazāku nobraukumu,lētāku. Tā bija samērā labā kārtībā. Nomainijām,jo sāka rūsēt bagāžnieks dēļ vecuma un dēļ tā, ka Opelis. Tad paņēmām 3. Ar raustošu motoru. Visur izmeklējamies,kas par vainu. Pat Moller auto biju. Audi vecs bija. Galu galā apnika, atdevu tiem atpakaļ. Tagad,kad no problēmam esam ārā,paņēmām no salona jaunu. Neiesaku tur iet, tiešām. Pats Kaspars Bertāns it kā laions, pat čomisks, bet baigi viltīgais un pierunās tev pilnas ausis, kā jau pardevējs. Bet, kas attiecas uz pārejiem, visi tur ir tirliņi. Bijušie cietumnieki, vaik kas. Rupja attieksme,nicinājums un augstprātīga bļaušana garantēta. Pēc tam nervi sačakarēti. Kas attiecas uz meiteni,kas izsniedz kredītu a/m, Silva- augstprātīga, tikai viņai ir taisnība, nevis klientam, brec un kliedz virsū un pat met nost klausli, ja kko atļaujies iebilst pretī. Nu galīgi nemāk runā ar klientiem. Ja ir mierīga, tad neieinteresēta, pat poficistiska attieksme. Šajā iestādē NEKAD klientam nav taisnība, ka tas būtu jabūt, jo saproties viņi jau tā varot. Kā nekā "vienīgie piešķir jeebkuram kredītus uz auto iegādi". (Silvas teiktas). Pat ja tā, tomēr attieksmei pret klientu arī jabūt normālai un cieņas pilnai,nevis kā nolaukiem. Lai brauc atpakaļ tad uz savu Alūksni un runā tur ar cilvēkiem tā. Kas attiecas uz tiem "izdzimteņiem", kas stradā autonomā viens.lv, kas reāli ir viens birojs ar kbl.lv, tos vajag ieslodzīt vai kā citādāk pārmācīt. Viņi pat uzbrūk cilvēkam,kad sūdzies par auto stāvokli. Bļauj virsū, draud ar izrēķināšanos,saka,ka sados par muti (Armands vārdā). Izsitēju kantoris. To biroju vajag slēgt uz visiem laikiem,vai ari lai maina savu attieksmi un darbinieku kontingenu. Kas attiecas uz Bertānu, nekas traks nav, vnk būtu ieteikums ņemt jaunakas mašīnas,kas nav nodzītas.